Опис організації
Міжнародний комітет порятунку (IRC) реагує на найбільші гуманітарні кризи у світі та допомагає людям, чиє життя та доступ до засобів до існування зруйновані конфліктами та катастрофами, вижити, відновитися та отримати контроль над своїм життям. Заснований у 1933 році на прохання Альберта Ейнштейна, IRC працює з людьми, що змушені тікати від війни, конфліктів та катастроф, з громадами, які їх підтримують, а також з тими, хто залишився у своїх домівках і громадах. Працюючи сьогодні в понад 40 країнах і 22 містах США, ми покращуємо надання послуг в сферах охорони здоров’я, безпеки, економічного добробуту, освіти та доступу до правосуддя. Враховуючи нерівність, з якою стикаються жінки та дівчата, IRC прагне зменшити гендерну нерівність і забезпечити соціальну інтеграцію всіх уразливих груп у ширшу політику, процеси та дії, що впливають на їх життя.
Огляд роботи
Наразі IRC Ukraine шукає стратегічного лідера для управління комплексним багаторічним портфоліо програм захисту та верховенства права (PRoL), що включає доступ до правосуддя, моніторинг проблем захисту, інформаційні послуги, психосоціальні послуги та кейс менеджмент. Кандидат/ка повинні мати практичний досвід роботи в контексті надзвичайних ситуацій; сильні навички дипломатії, координації та спілкування; бути орієнтованим/ою на рішення та здатністю ефективно вирішувати проблеми; бажано попередній досвід управління змінами. Кандидат/ка мають сильні лідерські здібності для створення середовища, яке культивує інноваційне мислення та нові підходи, закріплені в реаліях місцевого контексту та узгоджені з національними системами.
Координатор/ка PRoL здійснюватиме нагляд за якістю та своєчасним впровадженням усіх аспектів портфоліо ProL, забезпечуючи згуртованість і стратегічний напрямок. Він/вона тісно співпрацюватимуть із персоналом IRC та ключовими партнерами, забезпечуючи відповідність заходів потребам, інтеграцію та взаємодоповнюваність та узгодження з національним законодавством та міжнародними стандартами.
Одним із ключових обов’язків координатора/ки PROL є забезпечення технічної якості та стратегічне лідерство протягом усього циклу управління проєктом — від проєктування та планування до впровадження, моніторингу та оцінки. Крім того, координатор/ка PROL відіграватиме важливу роль у визначенні загального програмного напряму, розробці стратегії, залученні донорів і зовнішніх організацій, а також у розробці програми та проєктів. Координатор/ка PROL відповідатиме за формування портфоліо захисту та верховенства права, щоб забезпечити узгодженість із глобальними та регіональними стратегіями IRC та відповідати очікуванням донорів.
Координатор/ка PROL також відповідає за забезпечення інтегрованого програмування в різних секторах діяльності IRC в Україні. Координатор/ка PROL тісно співпрацюватиме з керівниками інших секторів, щоб розробити багатогалузеві заходи, які підвищать загальну ефективність і вплив заходів із захисту та верховенства права, забезпечуючи синергію та згуртованість між програмами.
Очікується, що координатор/ка PROL проводитиме значну кількість часу в польових офісах, тренінгах, проводитиме наставництво та підтримку команд на місцях. Координатор/ каPROL відіграватиме ключову роль у розбудові потенціалу як польового персоналу IRC, так і партнерів, надаючи їм повноваження взяти на себе відповідальність за програмування захисту та верховенства права згідно з планом децентралізації. Сюди входить забезпечення якості впровадження на польовому рівні, а також співпраця з технічними групами для дотримання стандартів захисту та верховенства права IRC.
Основні обов’язки включають розробку програмних ресурсів, адвокацію, пов’язану з реагуванням IRC на захист та верховенство права, а також забезпечення стратегічного керівництва діяльністю із захисту та верховенства права. Координатор/ка PROL також пропонуватиме технічне керівництво та наставництво для партнерів, щоб підвищити їхню спроможність надавати високоякісні послуги захисту та верховенства права.
Крім того, координатор/ка PROL відповідатиме за систематичне використання досліджень, даних і доказів для прийняття рішень, розробки втручань і оцінки ефективності програм, гарантуючи, що втручання ґрунтуються на надійних емпіричних доказах, спрямованих на покращення результатів і відповідальність. Це включає провідні ініціативи щодо досліджень та оцінки впливу для оцінки та підвищення ефективності заходів із захисту та верховенства права.
Координатор/ка PROL підпорядковуватиметься старшому/ій координатору/ці з якості програми та перебуватиме в Києві, за потреби здійснюватиме регулярні поїздки в інші зони програми.
Основні обов'язки:
Стратегічне лідерство та управління програмами:
Управління складним багаторічним портфелем із захисту та верховенства права (PROL), що складається з багатьох донорів і включає кейс менеджмент, моніторинг проблем захисту, психосоціальну підтримку та заходи зі зменшення ризиків у сфері захисту та верховенства права. Забезпечення ефективного виконання цих програм через IRC та партнерські організації:
- Встановлення чітких цілей і пріоритетів для портфоліо PROL відповідно до глобальних і регіональних стратегій IRC.
- Координація та інтеграція заходів PROL у різних секторах для посилення синергії та ефективності програми.
- Розробка комплексних програмних рамок, які спрямовують реалізацію ініціатив PROL, гарантуючи, що вони відповідають різноманітним потребам населення, яке постраждало від кризи.
- Підтримка команди MEAL у створенні надійних механізмів моніторингу та оцінки для оцінки впливу програми, збору інформації та інформування для прийняття рішень.
- Взаємодія з донорами та зацікавленими сторонами для забезпечення фінансування, надання оновлень програми та демонстрації підзвітності, відповідаючи їхнім очікуванням і вимогам.
- Сприяння можливостям нарощування потенціалу для персоналу та партнерів для підвищення якості та сталості втручань PROL.
- Регулярний перегляд та адаптація програмних стратегій відповідно до мінливих потреб, контексту та передового досвіду захисту та верховенства права.
Технічний нагляд за якістю:
Підтримка найвищих стандартів технічної якості на всіх етапах циклу управління проєктом, від проєктування та планування до впровадження, моніторингу та оцінки, шляхом:
- Розробка та впровадження надійних дизайнів проектів, які базуються на фактичних даних, відповідають контексту та відповідають найкращим практикам захисту та верховенства права.
- Сприяння процесам планування за участі ключових зацікавлених сторін, включаючи постраждалі громади та членів громади, щоб гарантувати, що втручання відповідають їхнім потребам.
- У співпраці з командою моніторингу, оцінки, підзвітності та навчання (MEAL), встановлення чітких показників ефективності та результатів для всіх заходів захисту та верховенства права, забезпечення їх відповідності стандартам IRC та очікуванням донорів.
- Надання постійної технічної підтримки та стратегічного керівництва польовим групам для підвищення якості виконання програми, вирішення проблем у міру їх виникнення.
- Проведення регулярних візитів на місця для моніторингу виконання програми, збору відгуків та визначення можливостей покращення надання послуг.
- Керівництво/підтримка ініціатив з розбудови потенціалу для персоналу та партнерів у таких сферах, як моніторинг та оцінка, звітування та управління даними для забезпечення ефективного відстеження ефективності та впливу програми.
- Збирати, складати та переглядати внутрішні та зовнішні звіти для сектору PROL, забезпечуючи своєчасне подання донорам. Співпрацюйте з командою грантів, щоб забезпечити якість зовнішніх звітів, підтримуючи послідовність і точність у повідомленнях, щоб ефективно повідомляти про вплив і результати IRC в ініціативах із захисту та верховенства права.
- Аналіз даних і відгуків, зібраних під час процесів моніторингу та оцінки, для інформування адаптивного управління, сприяння своєчасному коригування стратегій і заходів.
- Документування отриманих уроків і найкращих практик впровадження програми, обмін думками в організації для сприяння безперервному навчанню та вдосконаленню програм із захисту та верховенства права.
Розробка програми, проектування пропозицій та комплексне програмування:
Провідна роль у розробці програм, проєктуванні та написанні пропозицій, щоб забезпечити фінансування та підтримку ініціатив із захисту та верховенства права:
- Співпраця з ключовими зацікавленими сторонами, включаючи персонал на місцях, технічні команди та партнерів, для визначення нових потреб і можливостей для програм захисту та верховенства права, які відповідають стратегічним цілям IRC.
- Керівництво розробкою інноваційних і заснованих на фактах проектних пропозицій, які відповідають конкретним потребам постраждалого населення, забезпечуючи узгодженість з глобальними та регіональними стратегіями IRC, а також пріоритетами донорів.
- Проведення всебічного аналізу ландшафту захисту та верховенства права в Україні, включно з оцінкою ризиків та картою зацікавлених сторін, для інформування щодо розробки проекту та забезпечення відповідності місцевому контексту.
- Забезпечення того, щоб пропозиції включали надійні системи моніторингу та оцінки, чітко вказуючи, як буде вимірюватися успіх і звітуватися відповідно до очікувань донорів.
- Сприяння співпраці між різними секторами діяльності IRC в Україні шляхом активної взаємодії з галузевими лідерами для розробки багатосекторальних втручань, які підвищують ефективність і вплив діяльності із захисту та верховенства права.
- Сприяння синергії між програмами шляхом інтеграції питань захисту та верховенства права в ширші гуманітарні зусилля, забезпечення цілісності втручання та вирішення багатогранних проблем, з якими стикаються вразливі особи та громади.
- Побудова міцних стосунків із донорами, участь у обговореннях щодо фінансування та представлення програмних потреб і досягнень для забезпечення підтримки ініціатив із захисту та верховенства права.
- Перегляд і вдосконалення чернеток пропозицій, забезпечення ясності, узгодженості та дотримання стандартів якості IRC і вказівок донорів перед поданням.
Координація, залучення зацікавлених сторін та адвокація:
- Представляти IRC на національних форумах для просування питань захисту та верховенства права, підвищення видимості та підтримки програм IRC.
- Встановлювати та підтримувати ефективні відносини з національними органами влади, неурядовими організаціями та міжнародними агентствами для сприяння співпраці та посилення координації зусиль із захисту та верховенства права.
- Сприяти спільним ініціативам та обміну інформацією між зацікавленими сторонами для розробки скоординованих стратегій, спрямованих на вирішення проблем захисту та верховенства права та максимізації впливу програми.
- Активно розвивати та підтримувати ефективні робочі відносини з ключовими зацікавленими сторонами, включаючи донорів, урядових структур, агентства ООН, а також міжнародні та місцеві НУО.
- Сприяти тому, що проблеми та виклики на національному рівні донесені до відповідних зацікавлених сторін, щоб відстоювати стандарти та процедури, які покращують координацію програм захисту та верховенства права.
Партнерство:
• Визначати та розвивати партнерські відносини з місцевими та міжнародними партнерами-виконавцями для покращення послуг із захисту та верховенства права в Україні, забезпечуючи відповідність стандартам IRC PEERS для рівноправних та ефективних партнерств для створення стійких та ефективних програм, що задовольняють унікальні потреби клієнтів
• Проведіть відображення та аналіз зацікавлених сторін для визначення ключових учасників сектору захисту та верховенства права, включаючи державні установи, неурядові організації, громадські організації та зацікавлених сторін приватного сектору, уточнюючи ролі, обов’язки та можливості для співпраці, забезпечуючи скоординовану реакцію на захист та Проблеми верховенства права.
• Зміцнювати партнерські стосунки з відповідними національними та місцевими організаціями, включаючи агентства з питань захисту дітей та громадські групи, для сприяння скоординованому реагуванню на виклики захисту та верховенства права, підвищення ефективності та охоплення ініціатив IRC із захисту та верховенства права, забезпечення вразливих клієнтів отримати всебічну підтримку.
• Участь у постійному діалозі з партнерами для обміну найкращими практиками, ресурсами та отриманими уроками, сприяючи взаємному навчанню та співпраці для покращення якості послуг із захисту та верховенства права та просування інноваційних рішень, адаптованих до особливостей України.
Менеджмент і розвиток персоналу:
- Підтримка відкритих та професійниї стосунків з членами команди, сприяння розвитку сильного командного духу та забезпечення нагляду і керівництва, щоб дати можливість персоналу досягти успіху у своїх ролях.
- Надавати технічне керівництво, наставництво на робочому місці та інструктаж для членів команди, включно з персоналом/технічними менеджерами, для підвищення їхніх лідерських і програмних навичок.
- Безпосередньо керувати старшим/ою менеджером/кою із захисту та верховенства права, проводячи регулярні перевірки ефективності та надаючи конструктивний відгук для підтримки їх розвитку.
- Співпраця з кадровими та центральними/польовими командами, щоб допомогти у наймі персоналу із захисту та верховенства права, гарантуючи, що команда має необхідні навички та досвід.
- Сприння навчанню та безперервним можливостям нарощування потенціалу для персоналу, наголошуючи як на технічних навичках, так і навичках управління проектами, щоб розширити їх можливості у виконанні їхніх ролей і підвищити загальну ефективність програми.
- Навчання, наставництво та підтримка команди на місцях. Надання персоналу та партнерам IRC можливість взяти на себе відповідальність за програмування захисту та верховенства права, забезпечуючи якість впровадження на польовому рівні, зберігаючи дотримання стандартів захисту та верховенства права IRC.
- Активне сприяння плану децентралізації, надаючи повноваження командам на місцях взяти на себе відповідальність за програмування захисту та верховенства права. Забезпечте цільове навчання та ресурси для того, щоб персонал на місцях був оснащений для ефективної реалізації ініціатив із захисту та верховенства права, узгоджуючи місцеві зусилля зі стандартами та стратегіями IRC.
- Тісна співпраця з HR відділом для впровадження ефективних систем управління продуктивністю, забезпечуючи відповідність продуктивності персоналу цілям організації. Брати участь у регулярних процесах оцінки ефективності, надавати внесок в оцінку персоналу та співпрацювати в розробці стратегій розвитку, просування та утримання персоналу.
КЛЮЧОВІ РОБОЧІ ВІДНОСИНИ:
Посада підпорядковується: старшому/ій координатору/ці якості програм
Пряме підпорядкування: старший/а менеджер/ка із захисту та верховенства права та ширша команда PRoL на центральному рівні
Інші внутрішні контакти: координатор із захисту та розширення прав і можливостей жінок (WPE), координатор із захисту дітей (PROL), інші технічні координатори (зокрема з охорони здоров’я, економічного відновлення та розвитку, MEAL, грантів, партнерства), заступник директора з програм, захисту та технічного забезпечення верховенства права Радник, польові координатори
Вимоги
Координатор/ка із захисту та верховенства права повинен/а відповідати наведеним нижче вимогам:
- Бажаний ступінь післядипломної освіти в галузі міжнародного права, прав людини, міжнародних відносин, соціальних наук чи інших суміжних галузей або еквівалентний досвід роботи.
- Принаймні 5 років досвіду роботи на вищому керівному рівні та керівній посаді в управлінні великомасштабним портфелем багаторічних багатомільйонних програм для багатьох донорів
- Підтверджена технічна експертиза в програмуванні в одній або кількох із таких сфер: доступ до правосуддя, кейс менеджмент, психосоціальна підтримка, інформаційні послуги, моніторинг і аналіз захисту
- Попередній досвід реалізації програм гуманітарного захисту
- Здатність керувати стратегічним плануванням, процесами змін, керувати результатами та звітувати на основі даних
- Здатність ефективно керувати, наставництво та навички вирішення конфліктів, включаючи управління складнощами
- Продемонстровані знання та досвід розвитку нового бізнесу, управління грантами та зв’язки з донорами
- Знайомство з основними правилами донорів, тобто BHA, BPRM та ECHO
- Досвід роботи та координації з ООН, донорами, міжнародними неурядовими організаціями та іншими зацікавленими сторонами
- Продемонстрований досвід у нагляді за персоналом, розвитку потенціалу, розробці проектів та управлінні бюджетом
- Сильні комунікативні та міжособистісні навички з відмінними навичками аналізу та письма
- Сильне лідерство команди та людей, управління портфелем, організаційні навички та навички розвитку
- Перевірені навички нетворкінгу, командоутворення, організаційні та комунікаційні навички
- Додаткові якості: здатність до багатозадачності, здатність добре справлятися з тиском, здатність до імпровізації, гнучкість, адаптивність до змін.
- Вільно володію усною та письмовою англійською та українською мовами
Ця посада базуватиметься в м. Київ, з регулярними поїздками в інші міста за необхідності
Стандарти професійної поведінки
IRC та працівники IRC повинні дотримуватися цінностей і принципів, викладених у IRC Way – Кодексі поведінки. Це чесність, служіння та підзвітність. Згідно з цими цінностями IRC керує політиками щодо захисту бенефіціарів від експлуатації та жорстокого поводження, захисту дітей, робочого місця без домагань, фінансової чесності, боротьби з помстою, боротьби з торгівлею людьми та кількох інших.
Гендерна рівність і рівні можливості
Ми прагнемо скоротити гендерний розрив на керівних посадах. Ми пропонуємо пільги, які створюють сприятливе середовище для участі жінок у нашій робочій силі, включаючи відпустку по догляду за дитиною, протоколи безпеки з урахуванням гендерних аспектів та інші додаткові пільги та надбавки. Ми вітаємо та наполегливо заохочуємо кваліфікованих жінок-професіоналів подати заявку
International Rescue Committee Проверенная
The IRC responds to the world’s worst humanitarian crises and help people
больше 500 сотрудников
- Офис в центре
- Медицинское страхование
- Корпоративные мероприятия
- Дополнительные выходные