Пошук роботи на robota.uaukraine

Технічний радник з координації допомоги постраждалим від мін та вибухонебезпечних предметів / Victim Assistance Working Group Lead

Danish Refugee Council / Данська Рада у справах біженців в Україні
В офісі/на місці
Повна зайнятість

Датська рада у справах біженців (ДРБ) є міжнародною неурядовою організацією, яка просуває та підтримує довгострокові рішення проблем, з якими стикаються біженці та внутрішньо переміщені особи в усьому світі. 

ДРБ працює в Україні з 2014 року, штат ДРБ вже налічує понад 800 співробітників в Україні та продовжить значне розширення у 2024 році, для швидкого реагування на надзвичайну ситуацію в секторах соціального захисту, забезпечення засобами до існування, забезпечення житлом та непродуктовими наборами, гуманітарного розмінування та миробудівництва (гуманітарне розмінування), шляхом прямого втручання та підтримки вповноважених осіб та громадських організацій (ГО). ДРБ й надалі впроваджуватимуть свій набір довгострокових рішень для вирішення проблем в рамках обставин, що змінюються.

Наразі ДРБ шукає висококваліфікованого Технічного радника з координації допомоги постраждалим від мін та вибухонебезпечних предметів (Victim Assistance Working Group Lead), що приєднається до команди в Києві. Очікується, що фахівець буде виїжджати на місця, наприклад, до Чернігова, Сум, Харкова, Дніпра та Миколаєва.

Про роботу:

Технічний радник з координації допомоги постраждалим від мін та вибухонебезпечних предметів (Victim Assistance Working Group Lead) забезпечуватиме керівництво та сприятиме процесам для забезпечення скоординованого, стратегічного, узгодженого та ефективного реагування. Технічний радник відповідатиме за координацію роботи Робочої групи, сприяючи співпраці між зацікавленими сторонами, а також забезпечуючи розробку та впровадження ключових керівних рекомендацій, стандартів і процесів. Роль також буде зосереджена на дослідженні, аналізі та адвокації потреб постраждалих від ВНП та людей з інвалідністю в Україні. Технічний радник тісно співпрацюватиме з Менеджером програми гуманітарного роззброєння та миробудівництва та відповідними кластерами, міністерствами та іншими стейкхолдерами з метою покращення надання послуг з допомоги постраждалим. 

Вашими основними обов’язками будуть:

Координація діяльності Технічної робочої групи з надання допомоги постраждалим (РГДП)

  • Загальна відповідальність за діяльність РГДП, включно з визначенням пріоритетів та розробкою довгострокових стратегічних та операційних планів в тісній співпраці з членами та співголовуючими РГДП, а також Менеджером програми гуманітарного роззброєння та миробудівництва.
  • Співголовування в Робочій групі з питань допомоги постраждалим, включаючи організацію засідань РГДП та координаційних круглих столів з питань допомоги постраждалим, формування порядку денного та підготовку протоколів нарад.
  • Забезпечення взаємодії між членами та партнерами з метою зміцнення співпраці та обміну досвідом, знаннями та найкращими практиками, що сприятиме скоординованому та комплексному реагуванню в сфері допомоги постраждалим по всій Україні. 
  • Співпраця зі співголовою РГДП, а також членами робочої групи та іншими зацікавленими сторонами (наприклад, координаторами РГ, урядовими установами тощо) для розробки ключових керівних принципів (наприклад, щодо грошової допомоги), стандартних операційних процедур та стандартів, що сприятимуть стандартизованому реагуванню в сфері допомоги постраждалим по всій Україні.
  • Надавати технічне керівництво та підтримку членам РГДП у впровадженні стандартизованих процесів в секторі допомоги постраждалим.
  • Допомога у визначенні та налагодженні зв’язків з урядовими установами та зацікавленими представниками громадянського суспільства, які мають відношення до сфери допомоги постраждалим, щоби розвивати та зміцнювати шляхи та процеси здійснення перенаправлень для випадків, які вимагають спеціалізованих та інших послуг для постраждалих від ВНП.
  • Налагодження та підтримка тісної координації з іншими відповідними кластерами та робочими групами, включаючи сектори гуманітарного розмінування, економічного відновлення, соціально-правового захисту, відновлення житла, психосоціальної підтримки (ПСП), та охорони здоров’я.
  • Визначення надавачів послуг по всій Укрїані і розробка ефективних мехінзмів для відслідковування потреб, визначення прогалин, координції зусиль надавачів послуг у сфері допомоги постраждалим. Представляти ДРБ та РГДП на відповідних зовнішніх нарадах і форумах, пов’язаних зі сферою допомоги постраждалим.

Дослідження, аналіз та адвокація

  • Розробка оцінок та досліджень, наприклад, щодо потреб, а також стигматизації постраждалих від ВНП/ВНЗ та людей з інвалідністю в Україні, та надання рекомендацій щодо розробки програм для ДРБ та сектору допомоги постраждалим в цілому.
  • На основі результатів оцінки потреб, досліджень та консультацій із зацікавленими сторонами РГДП співпрацювати зі ЗМІ для розробки та запуску адвокаційних медіа-кампаній. 
  • Розробляти адвокаційні повідомлення та ініціативи в консультації з Координатором з адвокації в ДРБ та Командою правової допомоги ДРБ.
  • Забезпечувати, щоби результати оцінки та аналізу, які висвітлюють ключові потреби постраждалих від ВНП/ВНЗ та прогалини у відповідному реагуванні в Україні, використовувались в адвокаційній діяльності та заходах із залучення зовнішніх партнерів.
  • Виконувати інші відповідні завдання на запит та за погодженням з Менеджером програми гуманітарного роззброєння та миробудівництва.

Про вас:

Щоб бути успішним на цій посаді, ми очікуємо, що ви матимете щонайменше 3 роки досвіду роботи у сфері допомоги постраждалим від  ВНП/ВНЗ, інклюзії людей з інвалідністю, соціальної роботи, соціального захисту, консультування або суміжному гуманітарному секторі.

Окрім цього ми очікуємо, що ви матимете:

  • Вищу освіту в галузі соціальної роботи, інклюзії, психології, (спеціальна) освіта або аналогічна професійна кваліфікація є обов’язковою.
  • Досвід роботи на координаційних посадах, зокрема в керівництві робочими групами або кластерами, є перевагою.
  • Знання Міжнародних стандартів з протимінної діяльності (IMAS) та Національних стандартів з протимінної діяльності є перевагою. 
  • Відмінні навички координації, комунікації та лідерства; підтверджена здатність працювати з широким колом (національних та міжнародних) зацікавлених сторін, включаючи органи влади, громадське суспільство, а також міжнародні організації.
  • Відмінні міжособистісні та комунікативні навички.
  • Сильні аналітичні навички зі спроможністю виокремлювати ключові пункти у великих обсягах інформації.
  • Відмінні організаційні навички та навички тайм-менеджменту, вміння визначати пріоритети в роботі та справлятися з декількома обов'язками.
  • Сильне почуття особистої доброчесності та розуміння конфіденційності та етики.
  • Професійне володіння Microsoft Office, Internet Explorer, Outlook/Exchange, Windows.
  • Повне професійне володіння англійською мовою є обов'язковим. Вільне володіння українською мовою є обов'язковим.

Для усіх посад ДРБ вимагається, щоб особи, які їх займають, володіли ключовими компетенціями, визначеними ДРБ: 

  • Прагнення до досконалості: Зосередженість на досягненні результатів з одночасним забезпеченням ефективності процесів.
  • Співпраця: Залучення відповідних сторін та їх заохочення до надання зворотного зв’язку.
  • Ініціативність: Особистий контроль ситуації та взяття на себе ініціативи, з одночасним прагненням до інновацій.
  • Спілкування: Вміння ефективно і чесно слухати та говорити.
  • Доброчесність: Дотримання та просування найвищих стандартів етичної та професійної поведінки стосовно цінностей та Кодексу поведінки ДРБ, включаючи захист від сексуальної експлуатації, насильства та домагань. 

Ми пропонуємо:

  • Контракт: з відкритим терміном після успішного завершення початкового 3-місячного випробувального терміну.
  • Рівень: G – неуправлінський 
  • Місце виконання обов'язків: Київ
  • Дата початку: Листопад 2024

Заробітна плата та умови відповідно до Умов працевлаштування національного персоналу Данської ради у справах біженців.

Процес подачі заявки:

Усі заявники повинні завантажити супровідний лист і оновлене резюме (не більше чотирьох сторінок англійською мовою).

Заявки, надіслані електронною поштою, не розглядатимуться.

Кінцевий термін подачі заявок: 27 жовтня 2024

Схожі вакансії

Схожі вакансії по містах: