Лікарі без кордонів (MSF) — операційний центр Бельгія в Україні
COUNSELOR EDUCATOR
Лікарі без кордонів/ Medecins Sans Frontieres (MSF) — це міжнародна гуманітарна організація, що надає допомогу в більш ніж 60 країнах світу для населення в скрутному становищі, жертвам стихийного лиха, техногенних катастроф та озброєних конфліктів незалежно від їх раси, релігійних чи політичних переконань.
MSF — це ініціатива громадянського суспільства, яка об'єднує людей, що прагнуть надавати допомогу іншим людям в кризових ситуаціях. Таким чином МСФ за власним вибором є асоціацією.
Кожен, хто працює з MSF, робить це з переконань і готовий підтримувати цінності та принципи організації.
Основна мета:
Проводити консультації та/або освітні сесії для бенефіціарів, дотримуючись різних протоколів та процедур MSF, які стосуються медичних питань, а також питань, пов’язаних із ментальним здоров’ям, з метою покращення їх психосоціального стану.
Обов’язки:
- Визначати психосоціальні, соціальноекономічні та адміністративні потреби бенефіціарів.
- Активно сприяти доступності консультаційних послуг і проводити індивідуальні або групові консультації, базові психоосвітні заняття з бенефіціарами, їхніми сім'ями (за потреби), щоб полегшити їхні психосоціальні труднощі, в рамках проєкту.
- Направляти бенефіціарів до інших спеціалістів або в інші установи для отримання подальшої допомоги, коли це необхідно, щоб забезпечити найкращу доступну підтримку.
- Брати участь у створенні будь-яких матеріалів, необхідних для консультування, і дбати про їх збереження.
- Вести файли і статистику щоденної діяльності та брати участь у зустрічах команди для обміну досвідом та обговорення особливих випадків з іншими консультантами, зберігаючи конфіденційність
- Інформувати безпосереднього керівника про будь-які проблеми, що виникають у процесі щоденної діяльності.
- Брати активну участь у тренінгах, супервізіях/інтервізіях і за необхідності допомагати менеджеру з планування діяльності команди психологів у проведенні просвітницької діяльності для співробітників MSF або зовнішніх партнерів з питань психічного здоров'я/психосоціальних проблем.
- Обговорювати труднощі та проблеми, що виникають під час консультацій, із супервайзером.
Особливості підрозділу MSF:
Окрім вищезазначених обов'язків, необхідно виконувати такі завдання:
- Оцінювати психосоціальний вплив війни та конфлікту на бенефіціарів, зокрема на ветеранів війни, тих, хто пережив інсульт та літніх людей, визначаючи як емоційні, так і соціальні потреби в умовах високого стресу.
- Надавати послуги консультування, орієнтовані на травму, адаптовані до потреб бенефіціарів, які постраждали від травм, пов'язаних з війною, неврологічних станів і хронічних захворювань, пропонуючи підтримку в індивідуальних або групових форматах.
- Координувати роботу з місцевим персоналом для інтеграції психосоціальної підтримки в існуючу систему охорони здоров'я, гарантуючи, що втручання будуть культурно чутливими та адаптованими до обмежених ресурсів лікарнію
- Забезпечити, щоб подальші перенаправлення бенефіціарів відповідали їх потребам, використовуючи обмежені місцеві ресурси або розширену мережу MSF, якщо є необхідність у додатковій спеціалізованій підтримці.
- Ретельно документувати результати клінічної діяльності, зберігаючи конфіденційність, а також фіксувати тенденції і проблеми, з якими стикаються бенефіціари, сприяючи постійній оцінці потреб у психологічній допомозі в лікарні.
- Активно долучатися до навчання та розбудови потенціалу місцевого персоналу, обмінюючись знаннями та практичним досвідом надання травматологічної допомоги, першої психологічної допомоги та довготривалої підтримки психічного здоров'я населенню, що постраждало в результаті конфлікту.
- Моніторити прогрес бенефіціарів в умовах обмежених ресурсів, коригуючи техніки консультування відповідно до специфіки інфраструктури лікарні та наявності медичних ресурсів.
- Адаптувати консультаційні послуги для людей похилого віку, пропонуючи заходи, які враховують індивідуальні особливості, вікові проблеми з психічним здоров'ям, обмеження мобільності та когнітивні порушення, характерні для людей, які пережили інсульт, та літніх осіб, які постраждали внаслідок війни.
- Брати участь у засіданнях МДК (мультидисциплінарної команди) разом з іншими членами команди, обмінюючись відгуками та новинами.
ВИМОГИ:
Освіта:
- Диплом або спеціальність, пов’язана з консультуванням, соціальною роботою, психологією або іншими відповідними напрямками
Досвід:
- Обов'язковий досвід роботи не менше 1 року.
- Бажаний досвід роботи в НУО.
Знання мов: вільне володіння українською мовою; бажане знання англійської мови.
ЩО МИ ПРОПОНУЄМО:
- Строковий контракт, з можливістю продовження;
- Повна зайнятість;
- Cтабільна та гарантована заробітна плата;
- Відпустка - 2.5 дні / місяць;
- Покриття лікарняних листів;
- Медичне страхування;
- Професійний розвиток (тренінги, курси надані організацією).
Більш детальну інформацію ви отримаєте під час співбесіди.
Дата початку роботи: якомога швидше; процес відбору кандидатів триває.
Ми заохочуємо відгукуватись на вакансію різних кандидатів, включаючи осіб будь-якої гендерної ідентичності, віку, сексуальної орієнтації, національності, раси, релігії, віросповідання, соціального та сімейного стану, людей з різними здібностями та всіма іншими різноманітними характеристиками, а також способами спільної праці.