Пошук роботи на robota.uaukraine

Асистент/ка програми з перевірки даних / Data Verification Program Assistant

Chemonics International Inc. / UCBI
2 тижні тому
06 червня 2024
Київ
Гібридна
Повна зайнятість
Проектна робота
Медичне страхування
North-east region
Dnipro, chernihiv, sumy, or kharkiv

Інформація про проєкт

Проєкт «Зміцнення громадської довіри» (UCBI – 4)  Офісу перехідних ініціатив (OTI) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) покликаний сприяти об’єднаному, демократичному та орієнтованому на Європу відновленню України від наслідків вторгнення Росії. Ця мета буде досягнута шляхом виконання трьох початкових завдань: 1. Підсилення прозорості та доступності процесів відновлення, що відображають місцеві пріоритети в найбільш постраждалих від війни регіонах. 2. Зміцнення зв’язків між тимчасово окупованими Росією територіями та іншими частинами України. 3. Сприяння залученню громадян прифронтових і звільнених регіонів до життя своїх громад задля зміцнення їхньої стійкості та побудови кращого майбутнього.

Основні завдання та обов’язки:

  • Забезпечення якості даних, що збираються в рамках програмної діяльності. Перевірка всіх даних планів моніторингу та оцінювання (результатів, індикаторів, бенефіціарів) відповідно до підтверджувальних документів.
  • Надання підтримки для забезпечення точності та своєчасності перевірки даних в рамках виконаної програмної діяльності за встановленими процедурами моніторингу, оцінювання та навчання, забезпечення розуміння всіма членами команд очікувань до перевірки даних.
  • Надання допомоги у відстеженні здійснення діяльності та досягнення результатів за кожною діяльністю, забезпечення наявності належної документації в системах документообігу компанії «Кімонікс» та клієнтських системах.
  • Виконання інших завдань за вказівкою Старшого директора (MELC).

Кваліфікації:

  • Обов’язковий диплом бакалавра.
  • Обов’язкові підтверджені аналітичні здібності та розуміння місцевого, регіонального та національного політичного контексту, а також здатність до креативного мислення.
  • Бажано один (1) рік професійного досвіду роботи в комплексних програмах.
  • Обов’язковий попередній досвід роботи зі збором та перевіркою даних.
  • Ефективні навички міжособистісної комунікації та підтверджена здатність своєчасно виконувати завдання.
  • Увага до деталей, різнобічність, доброчесність.
  • Професійні навички роботи з Microsoft Word та Excel.
  • Здатність/бажання вчитися та професійно зростати.
  • Здатність/бажання виїжджати до локацій, в яких працює UCBI.
  • Обов’язкова здатність практично демонструвати успішний досвід у всіх перелічених вище ключових компетенціях.
  • Обов’язкове вільне володіння українською мовою – в усній та письмовій формах.
  • Обов’язкове професійне володіння англійською мовою – в усній та письмовій формах.
  • Для військовозобов'язаних осіб у військовому квитку обов'язкова наявність відмітки про постановку на військовий облік.

Program Description

The United States Agency for International Development (USAID) Office of Transition Initiatives (OTI) Ukraine Confidence Building Initiative 4 (UCBI 4) aims to support advancing Ukraine’s unified, democratic, and Europe-oriented recovery from Russia’s invasion. This goal will be met through three program objectives: 1. To strengthen resilience and accelerate short-term recovery in frontline and liberated communities; and 2. To reinforce connections between people in the temporarily occupied territories with the rest of Ukraine.

Principal Duties and Responsibilities:

  • Ensure quality of data collected by program activities. Verify all M&E plan data (outputs, indicators, beneficiaries) against source verification documents.
  • Support accurate and timely data verification for performed program activities, following established MEL procedures and ensure common understanding among teams on data verification expectations.
  • Assist in tracking activities and results per activity and ensure proper documentation in Chemonics and client file management systems.
  • Perform other tasks as assigned by the Senior Director - MELC.

Qualifications:

  • Bachelor’s degree is required.
  • Demonstrated analytical ability and understanding of local, regional, and national political context, with the ability to think creatively required.
  • One (1) year professional experience on complex field programs preferred.
  • Prior experience in working with data collection and verification required.
  • Effective interpersonal skills and demonstrated ability to resolve assigned tasks in a timely manner.
  • Attention to detail, versatility, and integrity.
  • Advanced skills in Microsoft Word and Excel.
  • Ability/willingness to learn and further professional development.
  • Ability/willingness to travel to locations where UCBI works.
  • Ability to practically demonstrate successful experience with all the core competencies listed above required.
  • Fluent written and oral Ukrainian required.
  • Proficient written and oral English required.
  • For conscripts, a note on military registration in military ID is required.

APPLICATION INSTRUCTIONS:

Send electronic submissions to Відправити резюме by June 13, 2024. Please insert the position you are applying for "Data Verification Program Assistant” in the subject line and include your CV and a cover letter/statement of interest explaining interest in and qualifications. Please specify the region you are applying for (North East, South, National). No telephone inquiries, please. Candidates will be considered on a rolling basis and only finalists will be contacted. For more information, please visit www.chemonics.com

“Chemonics is an equal opportunity employer and does not discriminate in its selection and employment practices on the basis of race, color, religion, sex, national origin, political affiliation, sexual orientation, gender identity, marital status, disability, genetic information, age, membership in an employee organization, or other non-merit factors.”

Схожі вакансії