Фахівець з соціальних питань по роботі з вразливими категоріями населення в локаціях високого ризику
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
БФ «Право на захист» (Фонд) - благодійна організація, що зосереджує свою діяльність на наданні допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО), особам, які потребують міжнародного захисту, особам без громадянства, особам з підвищеним ризиком безгромадянства та особам без документів. Фонд є виконавчим партнером УВКБ ООН і здійснює програми надання прямої правової допомоги по всій Україні, сприяє змінам в національній правовій базі, приведенню її у відповідність до міжнародних стандартів в галузі прав людини.
ОПИС ПРОЄКТУ
Посада діятиме в рамках проєкту “Комплексні послуги захисту для постраждалого цивільного населення, та зміцнення стійкості для тих, хто працює на першій лінії реагування", що реалізується за підтримки Бюро гуманітарної допомоги (BHA) USAID. У рамках проєкту надаються комплексні послуги захисту для постраждалих, вразливих груп населення у містах та областях Чернігова, Сум, Харкова та Запоріжжя.
Серед активностей проєкту зокрема юридична, психологічна підтримка, соціальні послуги, робота з громадами та підвищення стійкості для служб першої лінії реагування. Особливий акцент у проєкті ставитиметься на допомозі таким вразливим групам населення як ВПО, особи літнього віку та люди з інвалідністю, особи, чиє житло було пошкоджене або зруйноване, та які постраждали внаслідок бойових дій. Дані особи проживають у віддалених, деокупованих, прикордонних та наближених до лінії розмежування районах.
ОБОВ’ЯЗКИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Виявлення осіб з інвалідністю та/або осіб похилого віку, які потребують соціальної підтримки;
Проведення оцінювання потреб бенефіціарів у соціальних послугах та соціальній допомозі;
Надання соціальної послуги: Догляд вдома (допомога в самообслуговуванні, пересуванні в побутових умовах, веденні домашнього господарства, в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами; допомога в забезпеченні технічними засобами реабілітації, навчання навичкам користування ними; інформування та представництво інтересів) відповідно до потреб;
Сприяння виявленим постраждалим особам / бенефіціарам в отриманні додаткових послуг (медичних, соціальних, психологічних, правових, забезпечення тимчасового притулку тощо), зокрема через направлення, в разі потреби, до відповідних загальних або спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб та / або інших суб'єктів;
Підтримання зв'язку з місцевими органами влади та її інституціями, а також іншими гуманітарними організаціями;
Участь у проведенні публічних просвітницьких заходів, що спрямовані на підвищення рівня обізнаності населення щодо підтримки психічного здоров'я та психоемоційного стану в умовах надзвичайного стану;
Участь в написанні аналітичних звітів та виконання інших поточних завдань в рамках реалізації проекту;
Розуміння та дотримання Кодексу поведінки та інших політик Фонду.
ПРОФЕСІЙНІ ВИМОГИ
Вища освіта в галузі соціальних, психологічних, чи гуманітарних наук буде перевагою;
Відмінні комунікативні навички;
Розуміння гуманітарних принципів;
Розуміння політики конфіденційності відповідно до законодавства про збір персональних даних;
Розуміння чинного законодавства, видів та основних заходів з надання соціальних послуг
Обов’язково досвід роботи у державних / недержавних організаціях соціальної сфери та з маломобільними людьми;
Досвід роботи з внутрішньо-переміщеними особами буде перевагою;
Вміння говорити мовою клієнта та готувати просвітницькі матеріали;
Вміння налагоджувати контакт з іншими колегами та узгоджувати спільні завдання.
УСПІШНОМУ КАНДИДАТУ МИ ПРОПОНУЄМО:
Контракт до 31 грудня 2025 року;
Можливість працювати з однією з найсильніших українських правозахисних та гуманітарних НУО;
Своєчасна виплата заробітної плати;
Повага до балансу між роботою та життям;
Підтримку та наставництво.
ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ
Відправити резюме та мотиваційний лист на адресу Отправить резюме , зазначивши в темі листа "Фахівець з соціальних питань по роботі з вразливими категоріями населення в локаціях високого ризику _м. Слов'янськ". Відповіді будуть направлятися тільки відібраним для інтерв'ю кандидатам. Будь ласка, не телефонуйте додатково.
Заявки приймаються до 15 листопада 2024 року. Якщо відповідні кандидати будуть визначені достроково, БФ «Право на захист» залишає за собою право завершити процес до цього терміну.