Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

КОМІРНИК

Doctors Without Borders
1 год назад
24 февраля 2023
Кривой Рог

MSF (Бельгійська секція) в Україні

PHARMACY STOREKEEPER

«Лікарі без кордонів» (MSF) — міжнародна гуманітарна організація, яка надає допомогу в понад 60 країнах населенню, що опинилося в скрутному становищі, жертвам стихійних лих або техногенних катастроф і жертвам збройних конфліктів без дискримінації та незалежно від походження, релігії, віросповідання чи політичної приналежності.

MSF — це ініціатива громадянського суспільства, яка об'єднує людей, які прагнуть допомогти іншим людям у кризі. Таким чином, MSF за власним бажанням є асоціацією. Кожна особа, яка працює з MSF, робить це з переконань і готова підтримувати цінності та принципи MSF.

Основні обов’язки:

 • Контроль за замовленнями та відправкою матеріалів і товарів з метою забезпечення їх раціонального використання.
 • Отримання замовлень і поставок, виявлення потенційних розбіжностей і повідомлення про них у накладних. Зберігання матеріалів відповідно до чинної системи, щоб забезпечити постійну доступність до предметів.
 • Оновлення та/або створення складських карток для всіх товарних позицій відразу після отримання товару. Перевірка отриманих холодних боксів та контроль карти моніторингу холодового ланцюга.
 • Зберігання матеріалів відповідно до чинної системи, щоб забезпечити постійну доступність, гарантуючи, що всі предмети добре організовані та правильно зберігаються, добре захищені, повністю ідентифіковані та легкодоступні (чистота, безпека, доступність тощо).
 • Моніторинг температури в складському приміщенні та забезпечення належної температури зберігання продуктів, що потребують певної температури. Особливий контроль «чутливих» товарів: номери партій, терміни придатності, упаковка та особливі умови зберігання.
 • Своєчасна підготовка замовлень перед відправкою товарів і упаковок (відповідно до засобів транспортування) зважування та маркування вантажу із зазначенням відповідного номера відправлення, місця призначення, кількості одиниць відправлення, номера накладної, ваги та виду транспорту відповідно до вказівок лінійного керівника.
 • У поєднанні з лінійним керівником виконувати фізичний облік запасів відповідно до попередньо визначеної періодичності. Відстеження рівня запасів щодо порогових значень сигналізації, вичерпання запасів і термінів придатності.
 • Контроль за тим, щоб доступ бів тільки для уповноваженого персоналу та забезпечення безпеки дверей та інших виходів. Негайне інформування лінійного керівника про будь-які проблеми, що виникають під час роботи, зокрема щодо пошкодження, втрати, спроби злому чи крадіжки на складі
 • Допомога лінійному керівнику в підготовці звітів про запаси.

Вимоги: 

Освіта:

 • Обов'язкова грамотність.
 • Бажана середня освіта та досвід роботи зі складськими приміщеннями.

Досвід:

 •        Бажано досвід роботи комірником.

Умови: короткостроковий контракт, з можливістю продовження в разі необхідності, передбачаються компансації та соціальний пакет з покриттям медичного страхування.

Дата початку роботи: якомога швидше; процес відбору кандидатів триває.

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: