Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Інкасатор- водій

18 000 — 20 000 ₴   графік роботи
АККОРДБАНК, ПуАО, КБ
1 год назад
14 февраля 2023
Ужгород

-наявність дозволу на зброю, уміння використовувати зброю

-Знання і дотримання правил забезпечення схоронності валютних та інших цінностей під час інкасації коштів і перевезення валютних та інших цінностей (далі ? маршрут)

-Здійснення інкасації коштів клієнтів Банку від кас клієнтів Банку до каси Банку або каси іншої банківської установи.

- Дотримання порядку використання кейсу при здійсненні інкасації коштів клієнтів Банку. 

-. Здійснення доставки валютних та інших цінностей, у тому числі розмінної монети та банкнот дрібних номіналів, від каси Банку до кас клієнтів Банку.

- Здійснення доставки валютних та інших цінностей по маршруту, обумовленому заявкою клієнта Банку.

- Здійснення доставки підкріплень чи/або вивезення надлишків валютних та інших цінностей до/з відділень Банку,  перевезення валютних та інших цінностей між касою Банку та Національним банком України та між касою Банку та іншими банківськими установами.

- Перевезення валютних та інших цінностей між іншою банківською установою та Національним банком України, між іншими банківськими установами, та між філіями та відділеннями іншої банківської установи. 

 Здійснення інкасації коштів від каси Банку до банкомату та у зворотному напрямку, від банкомату/ПТКС іншої банківської установи (клієнта) до каси Банку або до  каси іншої банківської установи (клієнта). 

-Здійснення, при отриманні сумки (мішка) із цінностями, перевірки цілісності сумки (мішка), а також перевірки цілісності шпагату, пломби та перевірки коректності заповнення відповідних даних в документах до сумки (мішка) та їх подальше підписання.

- Проведення перевірки під час приймання касет банкомату/ПТКС цілісності касет і пломб, відповідності відбитка пломбіру наданому примірнику зразка пломб, звірка інформації на ярликах до касет із відповідною інформацією, зазначеною в Маршрутному листі, у складі бригади інкасації. 

- Забезпечення збереження ключа від модуля управління банкомату, конверту з кодом кодового замка сейфа банкомату, ключа від сейфа банкомату, адміністративної картки.

- Знання порядку та послідовності дії на маршруті в разі виникнення нестандартних та надзвичайних ситуацій.

- Ведення регістрів аналітичного/синтетичного обліку (довідок, реєстрів, книг, журналів тощо).

- Виконання обов’язків чергового інкасатора під час виконання його функцій.

- Ретельне вивчення нормативно-правових документів, що безпосередньо відносяться до діяльності Відділу.

-Дотримання комерційної та банківської таємниці, нерозголошення службової інформації та персональних даних, іншої інформації з обмеженим доступом.

- Дотримання при виконанні функціональних обов’язків вимог нормативно-правових актів Національного банку України та чинного законодавства України, розпорядчих та внутрішніх нормативних документів Банку.

-Дотримання та виконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, правил поводження з устаткуванням та іншими засобами.

Буц наталя

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: