Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Заступник начальника Управління загальнобанківської методології

КОМІНБАНК, АТ
3 недели назад
08 сентября 2023
Киевул. Предславинская 28

ComInBank - універсальний банк, який  понад 29 років надає професійні та кваліфіковані банківські послуги запрошує в команду заступника начальника Управління загальнобанківської методології.

Що для нас важливо:

 1. вища економічна освіта (спеціаліст, магістр);
 2. досвід роботи у розробці/створенні внутрішніх нормативних документів Банку не менше 1-го року;
 3. знання нормативно-правових актів Національного банку України з питань банківської діяльності, здійснення банківських операцій та процесів;
 4. високий рівень користування АБС Б2, MS Office;
 5. розуміння основи бізнес-процесів;
 6. володіння знаннями банківського законодавства.

Ключові задачі:

 1. Розробка/актуалізація (участь у розробці/актуалізації) внутрішніх нормативних документів (далі – ВНД), які визначають і регулюють банківські процеси за напрямками діяльності Банку, їх погодження та винесення на затвердження органам управління у відповідності до вимог чинного законодавства, нормативно-правових актів НБУ та ВНД Банку, що регламентують процес розробки та прийняття документів Банку.
 2. Розгляд та погодження ВНД, що розробляються структурними підрозділами - власниками цих документів у відповідності до вимог чинного законодавства, нормативно-правових актів НБУ та ВНД Банку.
 3. Розробка типових форм документів за платіжними операціями для впровадження в Банку з метою оптимізації бізнес - процесів та надання технічного завдання Департаменту ІТ щодо їх реалізації в АБС «Б2» та інших інформаційних системах.
 4. Методологічна підтримка підрозділам – розробникам документів процесу розробки, погодження та прийняття ВНД, за їх напрямком діяльності
 5. Ведення реєстру затверджених ВНД Банку та нормативної бази на загальнодоступному мережевому ресурсі Банку. ведення на мережевому ресурсі нормативної бази Банку (зокрема, розміщення в електронному вигляді ВНД, затверджених органами управління Банку, повідомлення працівників Банку про їх набрання чинності, ведення реєстру документів тощо).

 Ми пропонуємо:

 • офіційне працевлаштування згідно чинного законодавства;
 • відпустка 24 днів та оплачувані лікарняні;
 •  можливість професійного росту;
 • підтримку наставника на період адаптації;
 • робота в колективі професіоналів;
 • комфортні умови праці.

Якщо Вам не відповіли впродовж 10 днів, то Ваше резюме було включено до бази потенційних кандидатів. Це означає, що у майбутньому ми зможемо запропонувати Вам цю або відповідну Вашому досвіду вакансію.

ComInBank - для тих, хто прагне рости та вдосконалювати свої навички!

 

Татьяна