Поиск работы на robota.uaukraine
Danish Refugee Council / Данська Рада у справах біженців в Україні — вакансия в Регіональний координатор (Area Based Coordination (ABC) Coordinator)

Регіональний координатор (Area Based Coordination (ABC) Coordinator)

Danish Refugee Council / Данська Рада у справах біженців в Україні
В офисе/на месте
Полная занятость

Данська Рада у справах біженців (ДРБ) є провідною міжнародною гуманітарною організацією, основною метою якої є захист, підтримка та просування довгострокових рішень для постраждалого від переміщення населення.

ДРБ існує в Україні з 2014 року. На даний момент у ДРБ працює понад 800 співробітників загалом на території України. У 2024 році ДРБ продовжить суттєве розширення для впровадження реагування на надзвичайні ситуації в секторах соціально-правового захисту, засобів до існування, відновлення житла та гуманітарного роззброєння і розбудови миру (гуманітарного розмінування), надаючи пряму підтримку відповідальним особам та громадським організаціям (ГО), а також їх партнерам.

Наразі ДРБ шукає Регіонального координатора (Area Based Coordination (ABC) Coordinator). Ця унікальна роль - ваш шанс зробити внесок у покращення оперативної міжвідомчої та міжкластерної координації, доповнюючи існуючу архітектуру гуманітарної координації на рівні громад.

Про посаду:

У відповідь на рекомендації місії Оперативної експертної оцінки (OPR) 2023 року, Українська гуманітарна група погодилася створити територіальну координаційну робочу групу для посилення оперативної координації гуманітарного реагування в дуже великій країні з розгалуженою локалізованою системою реагування, що підтримується місцевими суб'єктами. Робоча група під співголовуванням OCHA та ДРБ за участі координаторів кластерів, Платформи НУО, Альянсу українських CSOs, агентств ООН та інших партнерів у Києві та гуманітарних хабів керуватиме процесом визначення більш децентралізованого механізму координації, адаптованого до місцевого контексту, для забезпечення більшої гнучкості та кращого залучення всіх учасників, що, зрештою, призведе до покращення доступу до послуг для людей, які потребують допомоги. Робоча група підзвітна HCT та співпрацює з  ICCG та  ICWGs. Щоб підтримати зусилля робочої групи, у травні минулого року через ДРБ та за фінансової підтримки Українського гуманітарного фонду (УГФ) було залучено консультанта, який допоміг розробити модель координації на місцевому рівні, пристосовану до українських реалій.

Широкий аналіз даних і консультації з робочою групою та партнерами в Дніпропетровській, Одеській, Сумській та Херсонській областях визначили шість принципів і дорожню карту для впровадження АВС як засобу усунення прогалин у координації гуманітарного реагування на надзвичайні ситуації шляхом заповнення прогалин в оперативній координації між місцевими організаціями, що працюють на рівні громад у важкодоступних районах або в місцях, де наявні механізми координації обмежені або взагалі відсутні.


Основна мета цієї ролі полягає в тому, щоб очолити і спрямувати процес впровадження та реалізації пілотних моделей координації гуманітарної допомоги на місцях  під керівництвом робочої групи від імені Гуманітарної команди країни  в Україні. Модель АВС була розроблена з метою підвищення своєчасності та ефективності реагування, а також налагодження ефективної міжвідомчої та міжсекторальної оперативної координації та зв'язків на субнаціональному рівні.

Пілотна фаза цієї моделі була розгорнута в Херсонській і Сумській областях України відповідно до рекомендацій стратегії АВС. Ця роль передбачає створення чітких структур лідерства та управління на додаток до існуючих механізмів гуманітарної координації та ініціатив, що реалізуються на місцевому рівні. Ця роль також сприятиме міжрегіональному навчанню, гарантуючи, що система призначена для відтворення і може бути в подальшому локалізована за необхідності в повному обсязі за межами моделі АВС в Україні.

Співробітник, який працюватиме за контрактом з ДРБ, звітуватиме перед Цільовою групою АВС , а управління ним здійснюватиметься спільно OCHA та ДРБ.

Основними обов’язками будуть:

Очолити та спрямувати процес впровадження пілотних моделей АВС у Херсонській та Сумській областях:

  • Розробити ролі, обов’язки та процеси.
  • Уточнити/встановити зв’язки з існуючими координаційними механізмами та місцевими органами влади разом із діючими НУО на місцях.
  • Координувати роботу з відповідними зацікавленими сторонами для забезпечення розгортання та впровадження структури в інклюзивний та прозорий спосіб.
  • Забезпечити узгодження моделі АВС з місцевими суб’єктами, структурами та ініціативами.
  • Інтегрувати модель АВС у місцеві структури та отримати їхнє схвалення.
  • Розробити інклюзивні методології, процеси та інструменти для моніторингу результатів та інституціоналізації моделі АВС.

Нагляд за результатами та впливом територіальної координації у важкодоступних місцях:

  • Запропонувати інклюзивну методологію для вимірювання впливу моделі АВС на скоординоване реагування та підзвітність перед постраждалим населенням.
  • Провести оцінку разом із членами координаційного механізму.
  • Поділитися результатами з Міжкластерною робочою групою на субнаціональному рівні та Цільовою групою АВС, Міжкластерною координаційною групою (ICCG) на національному рівні.
  • Запропонувати подальші вдосконалення для підвищення якості координації та реагування на місцевому рівні.

Підтримати масштабування та інституціоналізацію моделі АВС:

  • Підтримати робочу групу АВС у розширенні масштабу пілотної моделі.
  • Сприяти впровадженню моделі в інших регіонах на основі досвіду Сум і Херсона та дорожньої карти АВС.

Комунікація, координація та звітність:

  • Виявляти та вирішувати проблеми в міру їх виникнення.
  • Регулярно оновлювати дорожню карту для відображення прогресу та змін у моделі АВС.
  • Повідомляти про оновлення УКГС і членів робочої групи АВС.
  • Регулярно надавати оновлену інформацію Робочій групі з АВС, ICWG, ICCG та HCT.
  • Презентувати методологію, результати та звіти різним учасникам, включаючи Цільову групу АВС, ICWG, ICCG, OCHA, HCT тощо.

Про вас

Для успішного виконання цієї ролі ми очікуємо, що ви матимете досвід як у впровадженні гуманітарних програм, щоб розуміти складнощі імплантації на місцевому рівні, так і досвід координаційної роботи в кластері, на посаді вищого керівництва в НУО або ООН.

Крім того, ми також очікуємо на наступне:

  • Мінімум 7 років досвіду роботи в гуманітарному секторі з підтвердженим послужним списком у сфері координації та управління гуманітарними програмами в кількох гуманітарних кризах;
  • Продемонстрований досвід роботи з операціоналізацією та масштабуванням пілотних підходів та моделей є сильною додатковою перевагою
  • Минулий досвід реалізації/координації гуманітарного реагування у важкодоступних регіонах є значною додатковою перевагою
  • Досвід роботи з територіальними моделями координації є суттєвою додатковою перевагою.
  • Досвід роботи в Україні є значною перевагою
  • Вільне володіння англійською мовою письмово та усно
  • Вільне володіння українською мовою (письмово та усно) є значною перевагою

Для усіх посад ДРБ вимагається, щоб особи, які їх займають, володіли ключовими компетенціями, визначеними ДРБ:

  • Прагнення до досконалості: Зосередженість на досягненні результатів з одночасним забезпеченням ефективності процесів.
  • Співпраця: Залучення відповідних сторін та їх заохочення до надання зворотного зв’язку.
  • Ініціативність: Особистий контроль ситуації та взяття на себе ініціативи, з одночасним прагненням до інновацій.
  • Спілкування: Вміння ефективно і чесно слухати та говорити.
  • Доброчесність: Дотримання та просування найвищих стандартів етичної та професійної поведінки стосовно цінностей та Кодексу поведінки ДРБ, включаючи захист від сексуальної експлуатації, насильства та домагань.

Ми пропонуємо:

Тривалість контракту: 12 місяців
Група: Неуправлінська категорія F
Місце роботи: Київ,  (70% робочі відрядження)
Дата початку: 1 лютого 2025 року

Заробітна плата та умови будуть відповідати умовам працевлаштування Данської ради у справах біженців для національного та міжнародного персоналу в ДРК; будь ласка, ознайомтеся з ними на нашому сайті. 

Процес подання заявки

Всі кандидати повинні завантажити супровідний лист та оновлене резюме (не більше чотирьох сторінок англійською мовою).

Заявки, надіслані електронною поштою, розглядатися не будуть.

Кінцевий термін подання заявок: 20 грудня 2024

Кандидатам рекомендовано подавати заявки завчасно, оскільки відбір кандидатів буде проводитися за принципом рухомого списку. Ми залишаємо за собою право завершити процес відбору, як тільки буде визначено відповідного кандидата.

Якщо у вас є питання або виникають проблеми з процесом подання онлайн-заявки, будь ласка, відвідайте drc.ngo/about-us/job-and-career/support-for-job-seekers.
 
Данська Рада у справах біженців є роботодавцем з рівними можливостями. Ми прагнемо створити інклюзивне та позитивне робоче середовище, засноване на взаємній повазі всіх співробітників. Всі претенденти на працевлаштування розглядаються без урахування раси, віку, здібностей, етнічної приналежності, національності, релігії, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, сімейного стану або будь-якого іншого фактора. У ДРБ ми відзначаємо різноманітність та цінуємо наших співробітників за те, якими особистостями вони є, та їх унікальні навички, досвід та перспективність. Запрошуємо всіх зацікавлених кандидатів подати заявку!

Danish Refugee Council / Данська Рада у справах біженців в Україні — вакансия в Регіональний координатор (Area Based Coordination (ABC) Coordinator): фото 2

The Danish Refugee Council (DRC) - провідна міжнародна гуманітарна організація.

больше 500  сотрудников

с 2014 года  на рынке

  • Офис в центреОфис в центре
  • Медицинское страхованиеМедицинское страхование
  • Дополнительные выходныеДополнительные выходные
  • Профессиональное и корпоративное обучениеПрофессиональное и корпоративное обучение

Похожие вакансии

Похожие вакансии по профессиям: