Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Молодший фахівець проекту з соціально-правового захисту / Protection Assistant

Danish Refugee Council / Данська Рада у справах біженців в Україні
3 дня назад
19 декабря 2024
Николаев, Николаевская область

Представництво Датської Ради у справах біженців (ДРБ) є провідною міжнародною гуманітарною організацією, основною метою якої є захист, підтримка та просування довгострокових рішень для постраждалого від переміщення населення.

ДРБ існує в Україні з 2014 року. На даний момент у ДРБ працює понад 800 співробітників загалом на території України. У 2024 році ДРБ продовжить суттєве розширення для впровадження реагування на надзвичайні ситуації в секторах соціально-правового захисту, економічного розвитку, відбудови житла та розселення та гуманітарного роззброєння та миробудівництва (гуманітарного розмінування), надаючи пряму підтримку відповідальним особам та громадським організаціям (ГО), а також їх партнерам. ДРБ надалі розвиватиме довгострокові рішення, адаптуючи їх до ситуації, що змінюється.

Наразі ДРБ шукає Молодшого фахівця проекту з соціально-правового захисту для своєї діяльності в Миколаєві.

Ця позиція буде підпорядковуватись Керівнику групи проекту з соціально-правового захисту.

Загальна мета ролі: 

Молодший фахівець проекту з соціально-правового захисту є частиною команди з соціально-правового захисту ДРБ і працює під керівництвом і наглядом керівника групи проекту з соціально-правового  захисту та менеджера проекту з соціально-правового захисту. Молодший фахівець проекту з соціально-правового захисту підтримує керівника групи проекту з соціально-правового  захисту та менеджера проекту з соціально-правового захисту у своєчасному та якісному виконанні заходів із захисту. Ця посада базується в м. Миколаїв з частими поїздками в Миколаївську та Херсонську області. 

Вашими основними обов’язками будуть:

  • Впроваджувати програмні заходи, пов'язані з моніторингом діяльності у сфері соціально-правового захисту
  • Здійснювати картування послуг для визначення доступних послуг у спільнотах. Налагоджувати та підтримувати відносини з відповідними державними та недержавними надавачами послуг для надання безпечних перенаправлень.
  • Здійснювати заходи із захисту, включаючи, але не обмежуючись, роботу з місцевою владою, реалізацію громадських ініціатив, розбудову потенціалу громади, допомогу постраждалому від конфлікту населенню;
  • Виявлення ризиків у сфері соціально-правового захисту та потреб моніторингу у визначених сферах та комунікація з провідним фахівцем з питань  соціально-правового захисту щодо таких ризиків та потреб. Забезпечення збору кількісної та якісної інформації та даних, з використанням різних інструментів моніторингу соціально-правового захисту.
  • Організовувати та проводити інформаційно-просвітницькі заходи, включно з поширенням ключових повідомлень, розповсюдження інформаційних матеріалів та проведення інформаційних сесій, адаптованих до потреб, виявлених у ході моніторингу у сфері соціально-правового захисту.
  • Проводити регулярні зустрічі ініціативними групами/мережами на рівні громад та допомагати у розробці "планів дій спільноти" для вирішення проблем у сфері соціально-правового захисту. Розбудова спроможності місцевих суб’єктів та ключових членів спільноти з ключових питань, таких як мейнстримінг питань соціально-правового захисту та безпечних перенаправлень.
  • Сприяти підвищенню якості активностей ДРБ, орієнтованих на громади, шляхом ефективного визначення та координації роботи із зацікавленими сторонами, ключовими респондентами та членами громад.
  • Залучати та будувати міцні відносини зі спільнотами через послідовну взаємодію з громадськими структурами та дотримання підходів, що враховують культурні особливості та гідність. Підтримувати структури на рівні громад шляхом сприяння конструктивному груповому діалогу та наставництва учасників щодо самостійного визначення проблем у сфері захисту, які впливають на їхні громади.
  • Встановлювати та підтримувати координацію з місцевими органами влади, місцевими та міжнародними неурядовими організаціями коли необхідно;
  • Координувати роботу з іншими відділами ДРБ з метою сприяння перенаправленню та обміну інформацією.
  • Будь-які інші обов'язки, які можуть бути призначені керівником групи з соціально-правового захисту  та/або менеджером з соціально-правового захисту, що мають відношення до досягнення цілей соціально-правового захисту .

Про Вас:

Щоб бути успішним в ролі Молодшого фахівця проекту з соціально-правового захисту ми очікуємо, що ви будете мати мінімум 1 рік досвіду роботи у будь-якій релевантній сфері, досвід роботи в НУО буде перевагою. Також ми очікуємо наступне:

  • Кандидати, які не мають досвіду роботи з вразливими групами або кейс-менеджменту, але зацікавлені в цій сфері, можуть подавати заявки, оскільки буде надано навчання на робочому місці.
  • Вміння говорити на делікатні теми та працювати з людьми, які перебувають у скрутному становищі.
  • Знайомство з соціальною роботою є бажаним але необов'язковим.
  • Відмінні міжособистісні та комунікативні навички, включно зі здатністю ефективно працювати з вразливими особами, співробітниками та зацікавленими сторонами з різним досвідом.
  • Відмінні організаційні навички та навички управління часом, вміння визначати пріоритетність завдань і справлятися з декількома обов'язками.
  • Високий рівень особистої доброчесності та розуміння конфіденційності та етики.
  • Досвід роботи з Microsoft Office, Internet Explorer, Outlook/Exchange, операційними системами Windows.
  • Знання української мови є обов'язковим.
  • Знання англійської мови є бажаним, але необов'язковим.

Усі посади ДРБ вимагають від особи, яка займає посаду, володіння основними компетенціями ДРБ:

  • Прагнення до досконалості: зосередженість на досягненні результатів при забезпеченні ефективних процесів.
  • Співпраця: залучення відповідних сторін і заохочення відгуків.
  • Взяття ініціативи: взяти на себе відповідальність та ініціативу, прагнучи до інновацій.
  • Комунікація: слухати та говорити ефективно та чесно.
  • Демонстрація доброчесності: дотримання та просування найвищих стандартів етичної та професійної поведінки щодо цінностей і Кодексу поведінки ДРБ, включаючи захист від сексуальної експлуатації, насильства та переслідувань.

Ми пропонуємо:

Контракт: безстроковий контракт після успішного проходження 3-х місячного випробувального терміну;

Рівень:  І — неуправлінський

Місце виконання обов’язків: Миколаїв

Дата початку: якомога швидше

Заявки відкриті лише для громадян України. Заробітна плата та умови будуть відповідати умовам працевлаштування Датської ради у справах біженців.

Процес подачі заявки:

Усі кандидати повинні надіслати супровідний лист та оновлене резюме (не більше чотирьох сторінок) англійською мовою.

Заявки, надіслані електронною поштою, розглядатися не будуть.

Щоб відгукнутись, натисніть ТУТ

Ми залишаємо за собою право проводити співбесіди до закінчення терміну подачі заявок.

Кінцевий термін подачі заявок: 15 грудня 2024 року.

Похожие вакансии по профессиям: