Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Торговый представитель с авто

17 000 — 35 000 ₴   % продаж, выполнение планов
ASG
5 дней назад
25 сентября 2023
Одессаул. Дальницкое шоссе, 16

Обов'язки:
 Представляє інтереси компанії на ринку автозапчастин у м. Одеса. Сприяє укладанню контрактів з потенційними клієнтами, здійснює продаж продукції за погодженою номенклатурою. Контролює дебіторську заборгованість. Створює сприятливе враження про компанію та її товари в ділових колах та здійснює рекламу. Проводити маркетингові дослідження та інформує керівництво про потенціал та тенденції розвитку ринку. Визначає місце товарів на ринку, вибирає оптимальні канали збуту, партнерів та форми співробітництва. Надає інформацію про технічні вимоги до товарів та ціни, запити споживачів.  

Знає:      Будову автомобіля. Базу потенційних клієнтів – споживачів паливно-мастильних матеріалів. Чинне законодавство України, що регламентує підприємницьку діяльність. Нормативно-правові      акти та документи з регулювання функціонування підприємств торгівлі та організації продажу непродовольчих товарів. Законодавство про захист прав споживачів. Порядок укладення та оформлення контрактів. Принципи організації реклами. Методи вивчення кон'юнктури ринків. Основи маркетингу. Психологію та етику ділового спілкування та ведення переговорів. Навички роботи з комп'ютером, КПК, системами зв'язку.

Вимоги:    Висока організованість та працездатність. Стаж роботи за професією не менше 2 років. Власне авто обов'язково.

 Ми пропонуємо:   Стабільну роботу у дружньому колективі. Зрозуміла та прозрачна система нарахування заробітної плати - ставка +відсоток. Компенсаційний пакет на авто, телефон, інтернет. Можливість навчання та вдосконалення своїх знань.

Чемеркин Руслан

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: