Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Керівник відділу продажу (консалтинг)

80 000 ₴  
3S, Консалтингова агенція
11 месяцев назад
27 марта 2023
Киевул. Київ

НАШ КЛІЄНТ - Великий холдинг, який обслуговує найбільші компанії - ТОП 100 України у напрямку фінансового консалтингу. Компанія швидко зростає, вже за минулий рік, збільшивши свою дохідність більш ніж на 30 %, тому було прийняте рішення залучити у команду Управлінця високого рівня на посаду "Керівник відділу продажів".

Ми шукаємо висококласного професіонала - особистість, яку мотивує постійний рух і надихає прибуток, який він генерує для компанії разом із своєю командою.

Пріоритет надається кандидатам, які мають досвід на керівних посадах в банках, консалтингових, аудиторських та юридичних компаніях.

Ми надаємо послуги фінансового - юридичного характеру і тому від фахівця ми чекаємо поглибленого вивчення потреб клієнтів з метою побудови персональних рішень. 

Знання чинного законодавства в податковій, фінансовій та банківських сферах, ринку цінних паперів. 

Під продажем - ми розуміємо не просто залучення клієнта, а і якісне вирішення його задач та задоволення наявних потреб. На результат працює вся команда нашої компанії, однак структурування рішень входить до компетенцій саме людини, яка вибудовує комунікацію з клієнтом. І саме таку людину  ми шукаємо.

Для нас цікава людина, яка має вибудовані довготривалі відносини з великим компаніями корпоративного сектору, готова до пошуку та побудови нових. Має бажання вирішувати проблеми клієнтів та вибудувати першокласну команду з продажу консалтингових послуг. Має націленість на обслуговування потреб клієнтів.

Основні задачі.

 ? вміння поглибленого вивчення бізнесу клієнта , виявлення потреб та побудови рішень. 

 ? Проведення переговорів на рівні перших осіб та власників компаній;

 ? Залучення нових клієнтів.

 -  Побудова системи продажів.

 ? Формування команди з продажів.

Компанія гарантує:

- Цікаві і амбітні проєкти, які будуть Вас драйвити;

- Високій рівень фінансової мотивації = fix + % особисті + % команди;

- Можливість постійного навчання - компанія інвестує кошти в розвиток на навчання кожного співробітника, за особистою програмою співробітників щороку.

- Компанія забезпечує всі необхідні інструменти для успішної роботи;

Якщо Ви маєте бажання і готові вчитися, однак не повністю відповідаєте вище зазначеним вимогам це не проблема. Ми раді будемо поспілкуватися і можливо запропонуємо Вам роботу з планом навчання.Марія

Похожие вакансии по профессиям: