Поиск работы на robota.uaukraine
Горячая
Удаленная работа

ERP Consultant/Business Analyst

Clarity
1 день назад
29 сентября 2023
Киев
Удаленная работа
Полная занятость

Опис посади:

Ми, Clarity, команда професійних консультантів, розробників, менеджерів проєктів, що впроваджують всесвітньо відому систему планування ресурсів підприємства (ERP) Microsoft Dynamics 365 Business Central (раніше відоме як NAV і Navision), шукаємо ERP-консультанта нашої мрії! Талановиту та системну людину, яка стане невіддільною частиною нашої команди експертів і матиме бажання, натхнення та енергію розпочати як початківець і, в довгостроковій перспективі, стати впевненим командним гравцем на цій динамічній ниві, яка піде разом з нами, реалізуючи наші амбітні проєкти та ідеї.

Мета ролі:

Консультант ERP братиме участь у проєктах впровадження MS Dynamics 365 Business Central та надаватиме підтримку тим клієнтам, які вже користуються системою. Ідеальним кандидатом на цю посаду ми бачимо технічно налаштовану людину, яка здатна зрозуміти складну систему з поєднанням навичок для бізнес-аналізу, консультування, тестування та підтримки.

 Основні необхідні навички:

  • Бакалавр / магістр / студент 3-го курсу з концентрацією в галузях комп'ютерних наук, ділового адміністрування, бухгалтерського обліку, фінансів або економіки
  • Впевнені навички усного та письмового спілкування українською та англійською мовами
  • Досвід впровадження будь-якого програмного продукту як консультант/аналітик буде перевагою, але не обов'язковою умовою

Міжособистісні якості, які ми очікуємо, і лінії поведінки, які ми високо цінуємо: 

Delivery-focused: уважність до деталей, дотримання термінів, управління своїм часом з поєднанням здорового балансу і максимальною продуктивністю, наполегливість, орієнтація на якість і виконання цілей.

Eager to learn: готовність навчатися, читаючи об'ємні посібники та інструкції, тестуючи різні сценарії в системі, виконуючи первинні мульті-завдання на різних етапах проєкту, постійно шукаючи цифрові знання і ставлячи багато запитань.

Team-player: бути позитивним, надихати інших, спілкуватися з прозорістю та повагою, звертатися за порадою до експерта перед тим, як йти вперед, уміти працювати в крос-функціональних командах, вчитися на помилках та пам'ятати, що вся команда відповідає за результат проєкту.

Після щонайменше року навчання на проєктних робочих процесах, ключовими обов'язками буде ведення основних етапів проєкту:

  • Проведення детального інтерв'ю з клієнтом для аналізу бізнес-потреб  та оцінки потенційного рішення в рамках MS Dynamics 365 Business Central на відповідність цим вимогам.
  • Налаштування стандартного функціонала ERP-системи відповідно до вимог бізнесу клієнтів, які були затверджені.Написання технічних специфікацій і залучення розробників команди, якщо деякі вимоги не охоплені стандартним функціоналом MS Dynamics 365 Business Central та потребують додаткового налаштування. 
  • Здійснення навчання кінцевих користувачів ERP-системи та технічної підтримки, шляхом усунення несправностей та розв'язання проблем клієнтів у разі потреби, написання інструкцій/вказівок та демонстрацій функцій MS Dynamics 365 Business Central.
  • Участь в етапі Go-live: заходів, необхідних для запуску ERP-системи у продуктивному стані.

Коментарі:

Наша вакансія –  можливість отримати справді винятковий досвід, розкрити свій потенціал, розвинути аналітичні здібності та навчитися навичкам за межами власних обов'язків. Попри ваш кар'єрний шлях зараз: від студента до експерта в іншій галузі, яку ви хочете наразі змінити, якщо ви маєте необхідні навички,  потужний  інтерес і готовність до виклику вище - не зволікайте надсилати свій супровідний лист і резюме англійською на  Отправить резюме ! До зустрічі на співбесіді! 

Кривослицька Леся

Clarity Проверенная

IT-консалтинг / Услуги / Производство оборудования Сайт компании
Clarity: фото 2