Эта вакансия уже завершена
Фахівець із соціальної роботи та фасилітації (Простір безпеки для жінок та дівчат) / WGSS Facilitator
Міжнародний Медичний Корпус ніколи не вимагає від кандитатів внесків, платежів або інших грошових операцій. Якщо у зв'язку з працевлаштуванням на роботу у вас вимагають гроші, будь ласка, повідомте про це Міжнародному Медичному Корпусу на сайті для повідомлень про неправомірну поведінку: www.InternationalMedicalCorps.ethicspoint.com. Будь ласка, не надсилайте своє резюме або заявку на цей сайт, вони не будуть розглянуті.
Опис вакансії
Фахівець із соціальної роботи та фасилітації (Простір безпеки для жінок та дівчат) займатиметься плануванням та реалізацією регулярної діяльності Просторів Безпеки для Жінок та Дівчат (WGSS). Фахівець із соціальної роботи та фасилітації (Простір безпеки для жінок та дівчат) надаватиме послуги різним групам жінок та дівчат в громаді, та забезпечувати гарантію того, що Простори Безпеки для Жінок та Дівчат (WGSS) є безпечними та гостинними осередками для розширення можливостей і послуг.
Основні завдання і обов’язки
Програмна діяльність
- Тісна співпраця з керівництвом з питань забезпечення Просторів Безпеки для Жінок та Дівчат (WGSS) (далі - Простори Безпеки), командою співробітників, місцевими партнерами та зацікавленими сторонами громади за необхідності з метою планування Просторів Безпеки.
- Приймати участь в оцінюванні, у разі необхідності для визначення відповідних локацій, умов та методів для реалізації Просторів Безпеки.
- Консультуватися з різними жінками та дівчатами з метою планування комплексу відповідних заходів у Просторах Безпеки.
- Сприяти прийняттю консенсусних рішень, щодо планування заходів в Просторах Безпеки.
- Розробляти плани закупівель та подавати запити на поставки матеріалів, необхідних для реалізації заходів.
Розбудова Потенціалу та Реалізація
- Впроваджувати діяльність Просторів Безпеки у відповідності з програмними планами та інструментальними засобами.
- Захищати права власності жінок та дівчат в межах Просторів Безпеки в процесі реалізації.
- Приділяти увагу потребам дівчат підлітків, які приймають участь в програмних заходах.
- Керувати діяльністю Просторів Безпеки, зокрема діяльністю груп психосоціальної підтримки, та інформаційних сесій.
- Розробляти та адаптувати інструменти та навчальні плани у разі необхідності для проведення заходів в Просторах Безпеки.
- Направляти нових відвідувачів до Просторів Безпеки, та підтримувати добрі стосунки з членами Просторів Безпеки.
- Впроваджувати специфічні підходи, де це необхідно (наприклад, програмні моделі «Women Rise» та «Girl Shine».
- Проводити тренінги для персоналу, партнерів, волонтерів, членів та інших у разі необхідності, щодо основних концепцій у запобіганні гендерно зумовленого насильства (ГЗН), та зменшення ризиків ГЗН.
Керівництво та інші відповідні теми
- Організовувати розповсюдження необхідних засобів гігієни, де це доречно.
- Здійснювати підтримку волонтерів громади, залучених у просвітницькій діяльності щодо протидії ГЗН.
- Координувати свою роботу з керівниками соціальних працівників з питань протидії ГЗН/соціальними працівниками з питань протидії ГЗН задля гарантування безпеки та ефективної інтеграції у послуги управління справами з питань протидії ГЗН в Просторах Безпеки у разі необхідності.
- Ставитися із співчуттям та обережністю до будь-кого, хто оприлюднює випадки ГЗН, або потребує індивідуальної підтримки; гарантувати направлення до відповідних служб.
Управління Персоналом
- Співпрацювати з відділом кадрів для найму і керування інструкторами, фасилітаторами, обслуговуючим персоналом Просторів Безпеки, персоналом по роботі з населенням, у разі необхідності.
- Підтримувати стратегії персоналу з питань ГЗН/партнерів/волонтерів, сприяти створенню командного духу та підтримувати принципи самовдосконалення.
Моніторинг та Звітування
- Проводити групові дискусії задля розуміння потреб, інтересів, вподобань жінок та дівчат.
- Шукати та аналізувати відгуки членів Просторів Безпеки та громади і відповідно адаптувати свою діяльність.
- Відстежувати дані про залучення до Просторів Безпеки, включаючи належний захист будь-якої інформації, що може бути ідентифікована.
- Здійснювати моніторинг та документування програмних заходів з профілактики та зменшення ризиків.
- Вносити доповнення у внутрішні та зовнішні звіти.
Координування роботи, Пропагування та Репрезентація
- Регулярно координувати свої дії з керівником з питань забезпечення Просторів Безпеки для Жінок та Дівчат (WGSS)/заступником керівника/менеджером/координатором з питань протидії гендерно зумовленому насильству (ГЗН) та брати участь, за необхідності, у більш широких командних зустрічах.
- Координувати роботу з відповідними координаторами в громадах, місцевими партнерами та жіночими мережами.
- Представляти Простори Безпеки та відгуки членів Просторів Безпеки щодо ризиків, прав та потреб жінок і дівчат у команді програми з протидії ГЗН та із зовнішніми партнерами, за необхідності.
- Посилювати перенаправлення між Просторами Безпеки та іншими службами.
- Сприяти налагодженню зв'язків між Просторами Безпеки та іншими жіночими платформами та мережами.
- Сприяти застосуванню підходу, орієнтованого на постраждалих, у всіх внутрішніх та зовнішніх комунікаціях.
- Представляти цілі програми та стандарти протидії ГЗН.
Безпека та Поведінка
- Забезпечувати дотримання протоколів та політик безпеки.
- Сприяти створенню безпечного та сприятливого робочого середовища для всіх співробітників та партнерів, які працюють у сфері протидії ГЗН.
- Демонструвати основні принципи програм протидії ГЗН, зокрема повагу, недискримінацію, відповідальне використання влади, ненасильство та сприяння ґендерній рівності.
- Сприяти формуванню позитивного іміджу та загальної довіри до програми та організації, зокрема через дотримання Кодексу Етичних Норм Поведінки, включаючи дотримання політики протидії домаганням, забезпечення безпеки та захисту від сексуальної експлуатації та насильства.
Виконувати інші обов'язки за призначенням. Обов'язки та відповідальність, перелічені в цьому документі, відображають характер та рівень призначеної роботи і не обов'язково є вичерпними.
Мінімальні Вимоги
- Освітній ступінь бакалавра або наявність відповідного досвіду є обов'язковим.
- Мінімум один рік досвіду в сфері ГЗН
- Продемонстрована прихильність основним принципам програм з протидії ГОН, включаючи гендерну рівність та послуги підтримки, орієнтовані на постраждалих.
- Розуміння стандартів, підходів, інструментів профілактики та мінімізації ризиків виникнення ГЗН
- Досвід проведення тренінгів та фасилітації.
- Сильні навички міжособистісного спілкування та адвокації
- Розуміння громадських структур, включаючи державні та неурядові організації, що надають послуги.
- Сильні комунікативні навички.
- Здатність виносити обґрунтовані судження, залишатися гнучким та застосовувати досвід і рекомендації до нових викликів, що виникають.
- Вільне володіння українською мовою, англійською - бажано
Норми поведінки
Відповідно до даної посади, людина повинна стимулювати та заохочувати культуру дотримання вимог та етики в усій організації та підтримувати чітке розуміння стандартів відповідності та етики Міжнародного Медичного Корпусу та донорів, і дотримуватися цих стандартів. Співробітники також несуть відповідальність за запобігання порушення нашого кодексу поведінки та етичних норм, які можуть включати конфлікти інтересів, шахрайство, корупцію чи переслідування. Якщо ви бачите, чуєте або дізнаєтеся про порушення кодексу поведінки та етичних норм чи політики безпеки, ви зобов’язані про це повідомити.
Якщо це наглядова позиція, слід подавати приклад етичної поведінки через власну поведінку та нагляд за роботою інших; забезпечити, щоб ті, хто звітує перед вами, мали достатні знання та ресурси для дотримання стандартів, викладених у кодексі поведінки та етичних норм; контролювати відповідність підлеглих працівників; постійно та справедливо забезпечувати дотримання кодексу поведінки та етичних норм та політик Міжнародного Медичного Корпусу, включаючи політику безпеки та захисту від переслідування, знущання та сексуальних домагань на робочому місці; підтримувати працівників, які сумлінно піднімають такі питання або виражають занепокоєння.
Безпека
Всі співробітники поділяють відповідальність та зобов’язання щодо безпеки та захисту населення, з яким ми працюємо, включаючи особливо вразливі категорії дорослих та дітей. Це включає захист від наступної поведінки наших співробітників або партнерів: сексуальна експлуатація та насилля; експлуатація праці, нехтування або насилля над дітьми, дорослими, що відносяться до групи ризику або ЛГБТ-представниками; будь яка форма торгівлі людьми.
Рівні можливості
Міжнародний Медичний Корпус пишається тим, що надає рівні можливості працевлаштування всім співробітникам і кваліфікованим кандидатам незалежно від раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного чи етнічного походження, віку, інвалідності чи статусу ветерана.
Марія Бондаренко