Работал в 5 компаниях   10 лет 1 месяц

Торговля оптовая / Дистрибуция / Импорт-экспорт, Промышленность и Производство

Менеджер-технолог (рідкі водорозбавляючі фарби для флексографічного друку)

ДУО, Частное предприятие

Торговля оптовая / Дистрибуция / Импорт-экспорт

7 лет 5 месяцев

06.2015 - 10.2022

Обов'язки: технологічний супровід матеріалів компанії на підприємствах з виготовлення гофротари та паперової упаковки. Постійне і успішне вирішення питань на виробництві при супроводі матеріалів компанії. Розробка нових рецептур; контроль якості продукції на всіх етапах виробництва; вхідний контроль сировини; проведення лабораторних дослідів; ведення документації.

Оператор ДВА 4-го розряду (друкарсько-висікального агрегату DRO 1628 NT)

ТОВ «Трипільский пакувальний комбінат»

Промышленность и Производство

5 месяцев

02.2015 - 06.2015

Обов'язки: Управління машиністами на друкарсько-висікальному агрегаті, управління технологічним процесом виготовлення гофроящика. Налаштування агрегату, координація роботи всіх вузлів агрегату. Регулювання швидкості агрегату, усунення неполадок в його роботі. Спостереження за роботою агрегату. Догляд за устаткуванням, участь в наладці і ремонті всіх вузлів агрегату, усунення дефектів. Облік витрати сировини і випуску готової продукції, звіт по роботі. Спостереження за якістю виробів, що виготовляються. Контроль якості готової продукції. Підтримка належного санітарного стану закріпленої дільниці.

Інженер з підготовки виробництва (відділ виробничого планування)

ТОВ «Трипільский пакувальний комбінат»

Промышленность и Производство

1 год 4 месяца

11.2013 - 02.2015

Обов'язки: прийом і перевірка замовлень, що надходять від відділу сервісного супроводу клієнтів, планування і контроль черговості виконання замовлень на лініях переробки, підготовка маркувальних ярликів на замовлення, контроль послідовності виготовлення і наявності фотополімерних друкарських форм, штанцформ, основних витратних матеріалів, фарби, згідно послідовності виконання замовлень, формування добового завдання на видачу оснащення, контроль зносу оснащення.

Оператор ДВА 4-го розряду (друкарсько-висікального агрегату FFG 618 Quatro)

ТОВ «Трипільский пакувальний комбінат»

Промышленность и Производство

10 месяцев

02.2013 - 11.2013

Обов'язки: контроль за роботою обладнання виробничих ліній; ведення постійного контролю за якістю продукції; підтримка належного санітарного стану закріпленої дільниці.

Майстер зміни (стажер – виробнича практика)

ПАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат»

Промышленность и Производство

3 месяца

09.2012 - 11.2012

Обов'язки: контроль за роботою працівників зміни, контроль за якістю продукції, приймання матеріалів зі складу, здача готової продукції на склад, ведення табелю обліку робочого часу підлеглих працівників, робота зі звітною документацією.

Ключевая информация

Навички:

Досвідчений користувач: MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook), навички роботи з Internet (Internet Explorer, Mozilla, Firefox, Opera, та ін. браузери), а також присутні навички роботи - Компас, AutoCAD, CorelDraw, 1С(Підприємство).

Додаткові навички:

  1. Досвід роботи у фізико-хімічній лабораторії.
  2. Водійське посвідчення категорії «В».

Учился в 1 заведении

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»

Факультет: Інженерно-хімічний Напрям підготовки: «Хімічна технологія» Спеціальність: хімічні технології переробки деревини та рослинної сировини Спеціалізація: 1. хімічна технологія целюлозно - паперового виробництва; 2. технології виробництва деревно -

Київ, 2013

Владеет языками

Английский

средний

Украинский

родной

Дополнительная информация

Особисті якості

Уважність, порядність, організованість, вимогливість, принциповість, активність, пунктуальність, комунікабельність, відповідальність, дисциплінованість, здатність до швидкого навчання, старанність, стресостійкість, вміння працювати як окремо, так і в команді.

Мета

Заміщення вакантної посади, а також отримати досвід роботи, і придбати навички які в подальшому можуть бути використані для підвищення кваліфікації та кар'єрного росту.

Анатолій

Головний технолог

Киев

33 года

Активно ищет работу

полная занятость

Обновлено 1 неделю назад