Пошук роботи на robota.uaukraine
  • За рубриками
  • За професіями
  • По містах
  • По компаніях

Пошук роботи в компаніях

Компанії з галузі: Сили оборони України

1 відділ Сватівського РТЦК та СП
1 відділ Сватівського РТЦК та СП 51 вакансія

Військова служба за контрактом.

104 ОБр ТрО
104 ОБр ТрО 44 вакансії

104-та окрема бригада територіальної оборони (104 ОБрТрО, в/ч А7032) — кадроване в мирний час формування Сил територіальної оборони Збройних сил України у Рівненській області. Бригада перебуває у складі Регіонального управління «Захід» Сил ТрО. Формування бригади розпочалося в травні 2018 року. На початоку листопада 2018 року при Рівненському обласному військкоматі завершили формування 104-ї бригади територіальної оборони. 24 листопада 2018 р. майже 300 військовозобов'язаних територіальної оборони зібралися на Рівненському полігоні. Це військовозобов'язані із дев’яти районів області та міста Вараш. Вони виконали вправи стрільб зі штатної зброї: автоматів Калашникова та пістолетів Макарова. Були проведені практичні заняття з тактичної, інженерної та медичної підготовки. З 17 по 23 травня 2019 р. на базі Рівненського загальновійськового полігону ОК «Захід» відбулися збори офіцерів управління бригади територіальної оборони та її підрозділів. Збори з управлінням бригади та управліннями батальйонів територіальної оборони розпочалися наприкінці минулого тижня з відновлення навичок володіння стрілецькою зброєю та метання гранат. Впродовж цього тижня триватиме комплекс заходів штабної підготовки, під час яких відпрацьовуються питання планування застосування бойових, спеціальних дій бригади територіальної оборони та окремих батальйонів, питання здійснення маршів на різні відстані та їхнє всебічне забезпечення. У липні бригада активно проводить навчання як відповідь на можливе вторгнення білоруських військ на територію України. Відпрацьовється проведення засідок, жбурляння гранат, стрільба з стрілецької зброї та гранатометів. Структура 104 окрема бригада територіальної оборони 56-й окремий батальйон територіальної оборони 57-й окремий батальйон територіальної оборони 58-й окремий батальйон територіальної оборони 59-й окремий батальйон територіальної оборони 60-й окремий батальйон територіальної оборони 61-й окремий батальйон територіальної оборони

10 ОГШБр Едельвейс / в/ч А4267
10 ОГШБр Едельвейс / в/ч А4267 14 вакансій

10-та окрема гірсько-штурмова бригада «Едельвейс» (10 ОГШБр, в/ч А4267, пп В3950) — військове з'єднання у складі Сухопутних військ Збройних сил України. Базується в м. Коломия. Бригада була сформована у місті Біла Церква 1 жовтня 2015 року. Основним призначенням бригади є ведення бойових дій у гірсько-лісистій місцевості.

106 окремий батальйон ТрО 109 окремої бригади Тро ЗСУ
106 окремий батальйон ТрО 109 окремої бригади Тро ЗСУ 11 вакансій

106-й окремий батальйон територіальної оборони 109-ї окремої бригади територіальної оборони (106 ОБТрО 109 ОБрТрО) — формування Сил територіальної оборони України у Краматорському районі Донецької області. 106 ОБТрО бере активну участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП
1 відділ Ніжинського РТЦК та СП 8 вакансій

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП.

102 окремий батальйон ТРО
102 окремий батальйон ТРО 8 вакансій

Сили оборони України.

103 окрема бригада територіальної оборони Збройних Сил України
103 окрема бригада територіальної оборони Збройних Сил України 3 вакансії

103-тя окрема бригада територіальної оборони Збройних Сил України — кадроване формування Сил територіальної оборони Збройних сил України у Львівській області. Бригада перебуває у складі Регіонального управління «Захід» Сил ТрО. Бригада пройшла великий бойовий шлях на сході України, звільняла Ямпіль, брала участь в численних боях на Донеччині та Харківщині і продовжує захищати Україну і районі виконання завдань. Бригада удостоєна Бойового Прапора за мужність та героїзм при виконанні завдань.

105 прикордонний загін
105 прикордонний загін 1 вакансія

Державна прикордонна служби України м.Чернігів.

105-та окрема бригада територіальної оборони
105-та окрема бригада територіальної оборони 1 вакансія

Кадроване формування Сил територіальної оборони України у Тернопільській області. Бригада перебуває у складі Регіонального управління «Захід» Сил ТрО.

106 батальйон
106 батальйон 1 вакансія

Сили оборони України.

1
2
3
...
32