Пошук роботи на robota.uaukraine

Ця вакансія вже завершена

Вакансія закрита

Контент-менеджер

UBRAINIANS
3 місяця тому
03 грудня 2023
Київвул. ул. Красноткацкая, 42

UBRAINIANS

Ми розробляємо застосунки з 2014 року. Нашими клієнтами переважно є стартапи з усього світу. Нещодавно ми вивели на ринок наш власний продукт — інструмент для впорядкування щоденної роботи «Tracy».

Кого ми шукаємо

Наразі продукт уже запущено, він має достатній рівень готовності та якості, щоб ним можна було реально користуватись у повсякденній роботі, що ви можете оцінити самостійно. Приблизно раз на місяць виходять оновлення. Ми займаємося залученням перших користувачів і вже маємо їх певну кількість.

Нам потрібно доволі багато контенту (тексти, відео, інфографіка): сторінки сайту, статті у блог (є декілька категорій), соціальні сторінки, різноманітні каталоги, банери тощо. Все українською і англійською мовами. Потрібно щось готувати самостійно, щось замовляти, але найголовніше — контролювати, щоб ми по всіх цих напрямках просувались вперед. Тож тут є місце і для організаційних навичок, і для творчості. Звісно, принаймні в перший час, ми будемо все оговорювати разом, разом планувати роботу.

Ми шукаємо відповідальну, пунктуальну, чесну людину з позитивним світоглядом, що залюбки працюватиме в команді. Дуже важливо, щоб ви розуміли, що таке типографіка, чим, наприклад, тире відрізняється від мінусу або дефісу тощо. Хоч для написання статей можна буде залучати інших, все ж потрібно вміти писати, мати простий, легкий стиль, що не схожий на «у сучасному світі інформація є надзвичайно важливою і щось там ще».

Що ми пропонуємо

Це стартап, отже буде багато цікавої і різнопланової роботи. У нас ви отримаєте різнобічний досвід, підтримку колег, відповіді та поради, гнучкий графік та можливість комфортно працювати в дружній атмосфері невеликої команди над цікавими задачами.

Додаткове прохання

У відповіді на цю вакансію напишіть, будь ласка, чим саме вона вас зацікавила.

Дмитро Сікорський

Схожі вакансії по містах:

Схожі вакансії за професіями: