менеджер гуманітарних програм з психічного здоров'я та психосоціальної підтримки зі знанням англ. мови
Міжнародний Медичний Корпус ніколи не вимагає від кандитатів внесків, платежів або інших грошових операцій. Якщо у зв'язку з працевлаштуванням на роботу у вас вимагають гроші, будь ласка, повідомте про це Міжнародному Медичному Корпусу на сайті для повідомлень про неправомірну поведінку: www.InternationalMedicalCorps.ethicspoint.com. Будь ласка, не надсилайте своє резюме або заявку на цей сайт, вони не будуть розглянуті.
Будь ласка, надсилайте резюме англійською мовою
Менеджер гуманітарних програм з ПЗПСП працюватиме у тісній співпраці з фахівцем з ПЗПСП, координатором відділу гуманітарних програм з ПЗПСП та супервайзером з ПЗПСП над трьома основними компонентами Програми з ПЗПСП в Україні:
- Планування та організація: включає в себе всі аспекти реалізації проекту з управлінської точки зору, в тому числі розробку оцінки, підготовку пропозицій, планування діяльності відповідно до місії та цілей організації, а також участь у розробці нових програм для підтримки стратегічного напрямку діяльності організації.
- Моніторинг, супровід та звітність: розробка відповідних інструментів моніторингу та оцінки, навчання персоналу, регулярне оновлення інформації (щоденне, щотижневе або щомісячне) та складання звітів.
- Бюджет, фінансові потоки та адміністративний супровід: підтримка оновлених планів витрат і фінансових потоків, а також координація з підтримуючими відділами.
- Необхідність відряджень: 50% часу
Менеджер гуманітарних програм з ПЗПСП відповідає за всю діяльність, що підпадає під його/її компетенцію. Він/вона забезпечує якість усіх аспектів реалізації програми (підбір персоналу, командна робота, звітність перед бенефіціарами та донорами тощо).
ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ’ЯЗКИ
- У супроводі Координатора відділу гуманітарних програм з ПЗПСП та фахівця з ПЗПСП, Керівник проектів проводитиме зустрічі з відкриття грантів та здійснюватиме нагляд за плануванням нових проектів.
- Разом із фахівцем з ПЗПСП / Координатором, очолювати та брати участь в оцінці та визначенні партнерів та інших зацікавлених сторін на місцях реалізації проектів.
- Керувати перехідним періодом та діяльністю з переходу від прямого впровадження проекту ММК до його впровадження партнерами.
- Здійснювати моніторинг та супроводжувати заходи разом з партнерами на місцях реалізації проектів.
- Проводити щотижневі зустрічі з відповідними співробітниками відділу ПЗПСП та партнерами для розробки детальних планів діяльності.
- Надавати підтримку та рекомендації щодо розробки кадрових планів та планів закупівель разом з фахівцями відділу гуманітарних програм та іншим відповідним персоналом.
- Проводити щотижневі зустрічі з партнерами для оновлення інформації про хід реалізації проектів та вирішення виникаючих проблем.
- Розробити інформаційну панель для всіх проектів з ПЗПСП, яка включатиме інформацію про гранти, географічні об'єкти, цілі та основні терміни виконання. Підтримувати постійне оновлення цієї панелі та регулярно надавати доступ до неї всім відповідним співробітникам.
- Забезпечувати своєчасну реалізацію всіх проектів шляхом надання підтримки та рекомендацій щодо покращення якості програмних заходів, щоденного контролю за роботою персоналу на місцях та партнерів, що гарантує, що реалізація програми йде за планом.
- Надавати менторську підтримку персоналу на місцях у важливих аспектах управління програмою, зокрема в аналізі контексту, проведенні оцінок, моніторингу показників та управлінні даними.
- Координувати роботу з усіма відповідними партнерами та внутрішніми відділами, щоб забезпечити послідовність і якість надання послуг та запобігти дублюванню.
- Впроваджувати та керувати змінами і втручанням, щоб забезпечити досягнення цілей проекту.
- Проводити зустрічі з зацікавленими сторонами для забезпечення відкритої та прозорої комунікації з питань програми та рішень щодо надання послуг.
- Аналізувати ризики програми.
- Керувати процесом визначення ключових напрямків для розвитку потенціалу персоналу в межах програми.
- Гарантувати своєчасну обробку всіх запитів на підтримку програми.
- Забезпечити реалізацію всіх програмних заходів відповідно до політик та процедур ММК та донорів.
Моніторинг, супровід та звітування:
- Забезпечити щоб усі працівники та партнери заздалегідь повністю розуміли принципи МЗПСП ММК, проекти, цілі, показники, робочі плани, а також усі відповідні форми і робочі інструменти.
- Зберігати фінальні версії всіх проектів, бюджетів, фінансових потоків та звітів.
- Співпрацювати з фахівцем з ПЗПСП та персоналом Відділу моніторингу та оцінки для розробки або вдосконалення інструментів моніторингу та оцінки ПЗПСП.
- Проводити регулярні візити на місця реалізації проектів для надання безпосередньої підтримки співробітникам, керівникам і партнерам та моніторингу прогресу роботи.
- Розробляти та підтримувати оновлені графіки для всіх звітів, оцінок та опитувань, а також завчасно інформувати відповідний персонал про основні кінцеві терміни (дедлайни) звітів.
- Контролювати процес збору даних персоналом на місцях та перевіряти подані звіти.
- Забезпечити розробку та впровадження ефективних процесів моніторингу та оцінки.
- Контролювати складання щомісячних та щоквартальних звітів, забезпечуючи своєчасність та точність даних.
- Забезпечувати високу якість усіх звітів та своєчасне їх подання.
Бюджет, фінансові потоки та адміністративний супровід:
- Проводити регулярні зустрічі з керівниками та іншими менеджерами Програм для аналізу витрат бюджету та коригування планів витрат відповідно.
- Супроводжувати всі питання, що стосуються людських ресурсів, логістики та закупівель.
- Проводити регулярні щотижневі (або раз на два тижні) зустрічі з фахівцями відділу гуманітарних програм (та асистентами) для моніторингу ходу виконання всіх відповідних питань, пов'язаних із закупівлями/логістикою, включаючи заявки на закупівлю (PR), товари, що надходять/відправляються (GIO), робочі накази та інше.
- Координувати роботу з іншими допоміжними відділами Міжнародного Медичного Корпусу для забезпечення безперебійної реалізації програми, підтримуючи належну координацію та комунікацію між відділами. Відвідувати програмні зустрічі.
Додаткові обов’язки:- Бути про-активними в плані координації з відповідними урядовими та неурядовими зацікавленими сторонами.
- Очолювати робочі групи та зустрічі під-кластерів з питань ПЗПСП та брати у них участь.
- Представляти Програму з ПЗПСП від імені Міжнародного Медичного Корпусу в Україні під час візитів та зустрічей з донорами.
Інше: - Будь-які інші завдання на вимогу безпосереднього керівника або уповноваженої особи.
- Додаткові обов’язки включають тимчасове розширення територіальної відповідальності, заміщення вакантних посад на певний період, заміщення колег, які перебувають на лікарняному/у щорічній відпустці/відрядженні, внутрішнє дублювання посад, а також будь-які специфічні завдання, пов’язані з потребами організації.
- Обов’язки та відповідальність, перелічені в цьому документі, є репрезентативними для розуміння характеру та рівня дорученої роботи і не обов’язково є всеохоплюючими.
МІНІМАЛЬНІ ВИМОГИ
- Вища освіта в галузі соціальної роботи, психології, освіти або в інших суміжних сферах. Відповідне поєднання освіти та досвіду може бути замінено еквівалентними.
- Мінімум 2 роки досвіду в управлінні проектами/програмами та/або 1 рік управління програмами в ММК.
- Відмінні навички письмової та усної комунікації українською, російською та англійською мовами.
- Можливість оперативно виїжджати на місця реалізації проектів та в інші області за необхідності.
- Відмінні навички міжособистісної, письмової та усної комунікації.
- Сильні організаторські та управлінські навички.
- Підтверджена здатність ефективно працювати в команді та мультикультурному середовищі, визначати пріоритети, виконувати завдання вчасно та забезпечувати високу якість роботи.
- Комп’ютерна грамотність з підтвердженим досвідом використання Microsoft Office - зокрема, Word, Excel та PowerPoint.
- Можливість щотижня відвідувати місця реалізації проектів.
Кодекс поведінки
Відповідно до даної посади, людина повинна сприяти та заохочувати культуру дотримання та етики в усій організації та підтримувати чітке розуміння стандартів відповідності Міжнародного Медичного Корпусу та етичних стандартів донорства. Співробітники також несуть відповідальність за запобігання порушення нашого кодексу поведінки та етичних норм, які можуть включати конфлікти інтересів чи етичних норм, чи політики безпеки. Якщо ви бачите, чуєте або дізнаєтеся про порушення кодексу поведінки та етичних норм чи політики безпеки, ви зобов’язані про це повідомити.
Якщо це керівна позиція, слід подавати приклад етичної поведінки через власну поведінку та нагляд за роботою інших; забезпечити, щоб ті, хто звітує перед вами, мали достатні знання та ресурси для дотримання стандартів, викладених у кодексі поведінки та етичних норм; контролювати відповідність підлеглих працівників; забезпечити дотримання кодексу поведінки та етичних норм та політики Міжнародного Медичного Корпусу, включаючи політику безпеки та захисту від приниження, знущання та сексуальних домагань на робочому місці, постійно та справедливо; підтримувати працівників, які сумлінно піднімають такі питання або виражають занепокоєння.
Безпека
- Всі співробітники поділяють відповідальність та зобов’язання щодо безпеки та захисту населення, з яким ми працюємо, включаючи особливо вразливі категорії дорослих та дітей. Це включає захист від наступної поведінки наших співробітників або партнерів: сексуальна експлуатація та насилля; експлуатація праці, нехтування або насилля над дітьми, дорослими, що належать до групи ризику або ЛГБТ-представниками; будь-яка форма торгівлі людьми.
Рівні можливості
- Міжнародний Медичний Корпус з гордістю надає рівні можливості працевлаштування всім співробітникам і кваліфікованим кандидатам без урахування раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного або етнічного походження, віку, інвалідності або статусу ветерана.
Марія Бондаренко