Пошук роботи на robota.uaukraine

Фахівець з кейс-менеджменту психічного здоров’я (Officer, Mental Case Management)

International Medical Corps
4 дні тому
19 червня 2024
Первомайськ, Миколаївська обл.вул. вул. Театральна, 21/3
В офісі/на місці
Повна зайнятість
Офіс з генератором
Офіс в центрі
Медичне страхування

Міжнародний Медичний Корпус ніколи не вимагає від кандитатів внесків, платежів або інших грошових операцій. Якщо у зв'язку з працевлаштуванням на роботу у вас вимагають гроші, будь ласка, повідомте про це Міжнародному Медичному Корпусу на сайті для повідомлень про неправомірну поведінку:  www.InternationalMedicalCorps.ethicspoint.com. Будь ласка, не надсилайте своє резюме або заявку на цей сайт, вони не будуть розглянуті. 

ЗМІСТ  ДІЯЛЬНОСТІ

Фахівець з кейс-менеджменту психічного здоров’я надає комплексну підтримку та координує надання допомоги особам (та їхнім сім'ям), які мають проблеми з психічним здоров'ям у повсякденному житті, оцінюючи потреби клієнтів, розробляючи, впроваджуючи та контролюючи плани лікування, а також полегшуючи доступ до різних послуг. Фахівець з кейс-менеджменту психічного здоров’я (MHCM) виступає посередником  між клієнтами, сім'ями та постачальниками послуг, відстоюючи потреби та права клієнтів, працюючи над досягненням їхніх цілей щодо одужання та незалежності. Фах кейс-менеджменту психічного здоров’я (MHCM) враховує спосіб життя та культуру клієнтів при наданні послуг з культурно-чутливого догляду. Цей фах відкриває шлях до вивчення досвіду та системи переконань людини, а не для того, щоб робити припущення. Для успішного виконання цієї роботи особа повинна бути здатною виконувати кожну необхідну функцію з розумним  пристосуванням, або без нього:

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ  ТА ОБОВ’ЯЗКИ 

 Мапування ПослугПеренаправленнята Налагодження  Мережевих Контактів:

  • Проводити мапування послуг у зоні діяльності, визначати координаторів, налагоджувати співпрацю задля забезпечення ефективного перенаправлення (від ММК до інших установ та від інших установ до команди ММК з питань Психічного Здоров’я  та Психосоціальної Підтримки (MHPSS) ) у взаємодії з командою з питань Управління Справами     Психічного Здоров’я (MHCM) та задокументовувати  це в Матриці Перенаправлень. Щомісяця оновлювати матрицю Перенаправлень.
  • Брати активну участь у нарадах з питань  Психічного Здоров’я  та Психосоціальної Підтримки (MHPSS) та координаційних заходах у межах зони діяльності задля того, щоб бути в курсі наявних послуг/ініціатив та проблем, що виникають, а також з метою забезпечення ефективного перенаправлення та координації допомоги.

Інформаційно-Просвітницька Робота, Підвищення Обізнаності та  Проведення Навчальних Тренінгів:

  • Проведення зборів з питань інформаційно- просвітницької  роботи та заходів у взаємодії з командою з питань з кейс-менеджменту психічного здоров’я (MHCM)  з метою пропагування, ознайомлення та надання інформації про послуги з питань Психічного Здоров’я та Психосоціальної Підтримки (MHPSS), що надаються ММК, у тому числі з питань з кейс-менеджменту психічного здоров’я (MHCM), доступні в зоні діяльності, окремим особам, громадським групам та центрам, місцевим партнерам, іншим установам, місцевим службам охорони здоров'я, навчальним закладам тощо.
  • Проведення оцінки потреб у групах і центрах громад , місцевих партнерах, інших установах, місцевих службах охорони здоров'я та освітніх установах (за запитом керівника з питань Психічного Здоров’я  та Психосоціальної Підтримки (MHPSS) та надання рекомендацій щодо потенційних заходів з питань  Психічного Здоров’я  та Психосоціальної Підтримки (MHPSS), тренінгів, групових занять з питань     психологічної  підтримки, виконання  альтернативних  дослідницьких  завдань (ARA), психоедукація  за погодженням з командою з питань з кейс-менеджменту психічного здоров’я (MHCM).
  • Проведення     навчальних   тренінгів з питань  Психічного Здоров’я  та Психосоціальної Підтримки (MHPSS), за потребою та на вимогу керівника з питань Психічного Здоров’я та Психосоціальної Підтримки (MHPSS).
  • Підготовка та проведення психоовітніх занять для клієнтів, їхніх родин, шкіл тощо у взаємодії з командою з питань Психічного Здоров’я та Психосоціальної Підтримки (MHPSS), використовуючи відповідні методичні рекомендації, інструменти та матеріали IEC, затверджені керівником з питань Психічного Здоров’я та Психосоціальної Підтримки (MHPSS) Міжнародного Медичного  Корпусу. 

Оцінювання та Планування Надання Допомоги:

  • Виступати в ролі головного координатора для клієнтів з питань Психічного Здоров’я     та Психосоціальної Підтримки (MHPSS), здійснюючи повний процес управління справою (оцінка, планування надання     допомоги, перенаправлення, моніторинг/супровід та виписка).
  • Проводити загальну оцінку всіх своїх клієнтів,  з використанням  біопсихосоціальної  оцінки та інших інструментів і форм з набору інструментів з питань Психічного Здоров’я та Психосоціальної Підтримки (MHPSS) відповідно до рекомендацій керівника з питань Психічного Здоров’я та Психосоціальної Підтримки (MHPSS).
  • Надавати психіатричну та психосоціальну підтримку клієнтам з питань Психічного Здоров’я та Психосоціальної Підтримки (MHPSS), у тому числі їхнім сім'ям, залученим до планування надання  допомоги. Використовувати  заходи, навички, стратегії і методи з питань Психічного Здоров’я та Психосоціальної Підтримки (MHPSS)  у взаємодії з психологом команди. Забезпечувати відповідність всіх практик протоколам і стандартам ММК та настановам Міжвідомчого  Постійного     Комітету (МПК).
  • Тісно співпрацювати з членами команди кейс-менеджменту (психологом/фахівцем з питань Психічного Здоров’я та Психосоціальної Підтримки (MHPSS) з метою розробки та подальшого виконання планів надання допомоги. 

Моніторинг та Координація Надання Допомоги:

  • Налагоджувати та підтримувати міцні професійні стосунки з клієнтами, їхнім оточенням та мережею підтримки, включаючи сім'ю, опікунів, сусідів тощо, за згодою клієнта.
  • Сприяти перенаправленню, забезпечуючи належний супровід та моніторинг усіх перенаправлених випадків. Тісно співпрацювати з командою з кейс-менеджменту у сфері психічного здоров'я (MHCM) для моніторингу безпеки та ефективності перенаправлень для отримання  фахового  обслуговування, виявлення проблем, що виникають, та усунення будь-яких прогалин або проблем. Виступати за безпеку та захист клієнтів, забезпечуючи ефективний доступ до послуг і ресурсів. Сприяти дотриманню етичних норм за підтримки керівника та фахівця  з кейс-менеджменту психічного здоров’я (MHCM).
  •  Допомагати клієнтам у пошуку, отриманні та ефективному використанні ресурсів громади та послуг з метою одужання. Це стосується навчання та підтримки членів сім'ї та інших осіб, залучених до планування надання допомоги, з метою забезпечення безпеки клієнта та полегшення доступу до послуг і ресурсів, у взаємодії з командою з питань з кейс-менеджменту психічного здоров’я (MHCM).
  • Допомагати клієнтам у зміцненні функціональних навичок і відповідних поведінкових змін, пов'язаних зі здоров'ям і безпекою, повсякденним життям, а також використанням підтримки та ресурсів громади.
  • Забезпечити надання психоедукації, щодо психічних захворювань, болю та управління медикаментозним лікуванням, консультуючись з психологом та психіатром.
  • Моніторинг стану здоров'я, харчування та фізичного здоров'я клієнтів у разі потреби.

МІНІМАЛЬНІ ВИМОГИ 

  • Вища гуманітарна освіта (психологія, соціальна робота; антропологія, філософія, соціологія або педагогіка (бакалавр) або будь-який еквівалент).
  • Мінімум 1-2 роки досвіду роботи у сфері соціальної/культурної або освітньої роботи. Попередній досвід роботи в НУО є перевагою.
  • Вільне володіння українською, російською мовами - англійська є перевагою.
  • Дотримуватися етичних міркувань та принципів роботи з вразливими групами населення.
  • Попередній досвід роботи в програмах та заходах з охорони психічного здоров'я та психосоціальної підтримки є перевагою.
  • Проживання в Первомайську, Миколаївській області або околицях.
  • Вміння працювати в екстрених ситуаціях.
  • Сильні комунікативні та міжособистісні навички.

Норми поведінки

Відповідно до даної посади, людина повинна сприяти та заохочувати культуру дотримання та етики в усій організації та підтримувати чітке розуміння стандартів відповідності Міжнародного Медичного Корпусу та етичних стандартів донорства. Співробітники також несуть відповідальність за запобігання порушення нашого кодексу поведінки та етичних норм, які можуть включати конфлікти інтересів чи етичних норм чи політики безпеки. Якщо ви бачите, чуєте або дізнаєтеся про порушення кодексу поведінки та етичних норм чи політики безпеки, ви зобов’язані про це повідомити.

Якщо це наглядова позиція, слід подавати приклад етичної поведінки через власну поведінку та нагляд за роботою інших; забезпечити, щоб ті, хто звітує перед вами, мали достатні знання та ресурси для дотримання стандартів, викладених у кодексі поведінки та етичних норм; контролювати відповідність підлеглих працівників; забезпечити дотримання кодексу поведінки та етичних норм та політики Міжнародного Медичного Корпусу, включаючи політику безпеки та захисту від приниження, знущання та сексуальних домагань на робочому місці, постійно та справедливо; підтримувати працівників, які сумлінно піднімають такі питання або виражають занепокоєння.

Безпека

Всі співробітники поділяють відповідальність та зобов’язання щодо безпеки та захисту населення, з яким ми працюємо, включаючи особливо вразливі категорії дорослих та дітей. Це включає захист від наступної поведінки наших співробітників або партнерів: сексуальна експлуатація та насилля; експлуатація праці, нехтування або насилля над дітьми, дорослими, що відносяться до групи ризику або ЛГБТ-представниками; будь яка форма торгівлі людьми.

Рівні можливості

Міжнародний Медичний Корпус з гордістю надає рівні можливості працевлаштування всім співробітникам і кваліфікованим кандидатам без урахування раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного або етнічного походження, віку, інвалідності або статусу ветерана.