Пошук роботи на robota.uaukraine
VALION real estate group — вакансія в Менеджер з продажу квартир, рієлтор (з навчанням)
Гаряча

Менеджер з продажу квартир, рієлтор (з навчанням)

60 000 — 120 000 ₴   % з продажів
VALION real estate group
2 дні тому
02 березня 2024
Київвул. вул. Володимирська, 52, БЦ "Леонардо"метро Театральна
В офісі/на місці
Повна зайнятість
Офіс в центрі
Офіс біля метро
Бонуси / премії
Навчання з нуля

Компанія VALION об'єднала в собі професіоналізм та життєву філософію. Ми чітко знаємо, що саме потрібно нашим клієнтам, і з полум’ям в очах долаємо будь-які виклики. Прозора внутрішня система та реально ефективні інструменти роботи дозволяють нашим співробітникам реалізовувати свої найкращі якості і жити без рамок, отримуючи при цьому необмежений дохід від справи, яка приносить задоволення!

Що ми пропонуємо:

 • Якісне навчання «з нуля». Правильна підготовка до робочого процесу є важливим кроком на шляху до успіху. Тому, в партнерстві з Міністерством Освіти України та сервісом «Dіm.Ria», ми створили професійний курс рієлторської майстерності. Протягом тижня ти в доступній формі отримаєш шістнадцятирічний досвід великої команди спеціалістів, та будеш готовий впевнено почати свій перший робочий день.
 • Підтримка на всіх етапах роботи. Досвідчений наставник, якого ми підберемо особисто під тебе, стане не тільки твоєю надійною опорою, а й лояльним другом. Він не залишить ні шансу зайвим нервам та помилкам!
 • Оплачена реклама, широка база об'єктів. Для своїх співробітників ми безкоштовно розміщуємо рекламу об'єктів на топових платформах. Окрім того, в нашій базі актуальної нерухомості точно знайдеться саме те, що потрібно твоєму клієнту.
 • Комфортні умови роботи. VALION пропонує високий відсоток від кожної угоди з першого дня та без додаткових умов. Офіси знаходяться в самому серці Києва, і повністю укомплектовані для робочого процесу. Це той випадок, коли на роботу хочеться повернутись! В обов’язки входить робота з клієнтами агентства, підбір об'єктів по зазначеним критеріям, організація живих зустрічей та показів квартир, заключення угод на купівлю/продаж. 

  Якщо у тебе є бажання і мотивація вийти на необмежений дохід, ти любиш спілкуватися з людьми, маєш активну життєву позицію, готовий до постійного розвитку та подолання нових вершин, не гай часу — телефонуй за номером, або залишай своє резюме!

Оксана

VALION real estate group — вакансія в Менеджер з продажу квартир, рієлтор (з навчанням): фото 2

VALION real estate group Перевірена

Нерухомість та Девелопмент Сайт компанії
VALION real estate group : фото 2

від 100 до 250  співробітників

з 2007 року  на ринку

 • Офіс біля метроОфіс біля метро
 • Офіс у центріОфіс у центрі
 • Корпоративні заходиКорпоративні заходи