Пошук роботи на robota.uaukraine
Віддалена робота

Sales Manager na rynek polski

Hey my art
1 тиждень тому
11 вересня 2024
Польщабудь яке місто
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Проектна робота
Безкоштовне навчання
Бонуси / премії
Додаткові вихідні
Регулярний перегляд зарплат

O firmie:

Hey My Art to innowacyjna firma, ktora specjalizuje sie w tworzeniu spersonalizowanych obrazow na zamowienie, skierowanych na polski rynek. Przeksztalcamy zdjecia w unikalne dziela sztuki, pomagajac naszym klientom utrwalic najpiekniejsze wspomnienia. Obecnie poszukujemy doswiadczonego i zmotywowanego Sales Managera, ktory bedzie odpowiedzialny za rozwoj sprzedazy i budowanie trwalych relacji z klientami.

Opis stanowiska:

Jako Sales Manager bedziesz odgrywac kluczowa role w rozwoju naszego biznesu na rynku polskim. Twoim zadaniem bedzie pozyskiwanie nowych klientow, utrzymywanie relacji z obecnymi, a takze realizacja planow sprzedazowych. Bedziesz wspolpracowac z zespolem marketingowym oraz innymi dzialami, aby wspolnie osiagac cele firmy.

Obowiazki:

- Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientow na rynku polskim.

- Budowanie i utrzymywanie dlugoterminowych relacji z klientami.

- Realizacja planow sprzedazowych i dazenie do osiagniecia wyznaczonych celow.

- Prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert.

- Monitorowanie rynku i analizowanie dzialan konkurencji.

- Wspolpraca z zespolem marketingowym w zakresie kampanii promujacych nasze produkty.

- Raportowanie wynikow sprzedazy i proponowanie dzialan optymalizacyjnych.

Wymagania:

- Minimum 2-letnie doswiadczenie na stanowisku Sales Managera lub pokrewnym w branzy B2C, najlepiej w sektorze sztuki, dekoracji wnetrz lub e-commerce.

- Umiejetnosc prowadzenia negocjacji i budowania relacji z klientami.

- Doskonale umiejetnosci komunikacyjne i interpersonalne.

- Znajomosc rynku polskiego oraz specyfiki sprzedazy na tym rynku.

- Silna motywacja do osiagania wynikow i rozwijania sprzedazy.

- Samodzielnosc w dzialaniu, umiejetnosc pracy pod presja czasu.

- Znajomosc jezyka polskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i pismie.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system prowizyjny uzalezniony od wynikow sprzedazy.

- Praca zdalna z elastycznym grafikiem.

- Mozliwosc rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijajacej sie firmie.

- Wsparcie w postaci szkolen oraz narzedzi niezbednych do pracy.

- Przyjazna atmosfere pracy w kreatywnym zespole.

Jesli masz doswiadczenie w sprzedazy i chcesz dolaczyc do naszego zespolu, aby wspolnie budowac silna marke na polskim rynku, przeslij swoje CV oraz list motywacyjny.

Dolacz do nas i tworzmy razem niezapomniane dziela sztuki!

contacts photo

Hey my art

Hey my art

Інше
Hey my art: фото 2