Пошук роботи на robota.uaukraine

Бармен бариста

15 000 — 20 000 ₴   Від продажів
1 тиждень тому
19 вересня 2023
Львіввул. пл Липнева 2
В офісі/на місці
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Позмінна робота
Безкоштовне навчання

Кавові крема - це компанія, яка спеціалізується на виробництві та продажу високоякісної кави та кавових напоїв. Ми працюємо у місті Львів та маємо широку базу задоволених клієнтів, які цінують нашу якість та професіоналізм.

Вакансія "Бармен бариста" відкрита для тих, хто готовий приєднатися до нашої команди та стати частиною нашого успішного бізнесу. Ми шукаємо людину, яка має страсті до кави, вміє готувати вишукані кавові напої та надає велику увагу деталям.

Задачі:

- Приготування різноманітних кавових напоїв відповідно до стандартів компанії - Обслуговування клієнтів та консультація щодо вибору напоїв - Підтримання чистоти та порядку на робочому місці - Забезпечення високого рівня обслуговування та задоволеності клієнтів Вимоги:

- Досвід роботи в сфері кави та барного сервісу буде перевагою - Вміння готувати кавові напої на професійній кавомашині - Комунікабельність та вміння працювати з клієнтами - Відповідальність та уважність до деталей - Знання англійської мови буде перевагою Пропонуємо:

- Конкурентну заробітну плату та можливість отримання премій - Робочий графік з 8-19г

- Дружню та професійну робочу атмосферу - Можливість професійного розвитку та навчання Якщо ви готові приєднатися до нашої команди та розвиватися разом з нами, будемо раді отримати вашу заявку. Надсилайте своє резюме та короткий супровідний лист на електронну адресу Відправити резюме . Ми зв'яжемося з вами для подальшої інформації та призначення співбесіди.

Приєднуйтесь до нашої команди "Кавові крема" та станьте професіоналом у своїй галузі!

Петро

Кавові крема

Готелі / Ресторани / Розважальні комплекси