Дата опублікування оголошення: 15 листопада 2024
Орієнтовний термін оформлення договору про надання консультаційних послуг 2 грудня 2024
Загальна інформація
Відділ кризового реагування FHI 360 впроваджує в Україні «Програму гуманітарної допомоги Україні» (UHARP II) з метою покращення здоров’я та добробуту населення, яке постраждало від конфлікту або вимушено перемістилося, що базується на інтегрованому, багатосекторальному реагуванні на Сході й Півдні України. Ключовою задачею проєкту є забезпечення доступу до соціального захисту, юридичної інформації, послуг і представництва для ветеранів і вразливих груп населення.
Детальний опис завдань, які необхідно виконати:
Під загальним керівництвом фахівця з програм психічного здоров’я та психосоціальної підтримки Фахівець з підтримки ветеранів надаватиме допомогу ветеранам та іншим особам, які потребують інформаційної підтримки й консультацій щодо наявних послуг із соціальної та юридичної допомоги, послуг з охорони здоров’я, психологічної підтримки, можливостей для навчання та працевлаштування, державних виплат і інших програм допомоги; здійснюватиме юридичне консультування та надаватиме юридичну допомогу; здійснюватиме перенаправлення до державних і недержавних установ і організацій, лікарень, навчальних закладів і інших установ.
Підтримка надаватиметься, зокрема, в таких напрямах: дотримання всіх застережених прав; доступ до особистих офіційних документів; доступ до державних виплат, пільг або гуманітарної допомоги; житлові, земельні або майнові права, зокрема, компенсації; проблеми з працевлаштуванням і сімейні питання.
Фахівець з підтримки ветеранів тісно співпрацюватиме зі спеціалістами FHI 360, які надають допомогу у сфері охорони здоров’я, психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, а також послуги із захисту (як у мобільних бригадах, так і завдяки іншим платформам). Фахівець з підтримки ветеранів керуватиметься стандартами FHI 360, настановами Міністерства у справах ветеранів України, керівництвами Кластера з питань захисту в Україні, а також відповідними міжнародними, державними й регіональними нормативно-правовими актами (зокрема, дійсними законами України й загальноприйнятою практикою). Очікується, що Фахівець з підтримки ветеранів співпрацюватиме з Робочою групою з ПЗПСП у питаннях ветеранів, Технічною робочою групою з юридичної допомоги, покращуватиме обізнаність і слідкуватиме за змінами в нормативно-регуляторній базі й політиках, пов’язаних зі справами ветеранів.
Поїздки до населених пунктів, де здійснюватиметься проєктна діяльність, зазвичай здійснюватиметься автомобілями FHI 360 (FHI 360 також надаватиме водіїв).
Фахівець з підтримки ветеранів виконуватиме такі основні завдання:
- Надавати високоякісні послуги з кейс-менеджменту, соціального захисту й юридичної підтримки ветеранам і тим, хто потребує допомоги, як під час особистих зустрічей, так і в онлайн-форматі. Отримувати, аналізувати й реагувати на запити, що надходять через чат-бот FHI 360 з підтримки ветеранів, на гарячу лінію FHI 360, а також на інші канали отримання відгуків, запроваджені FHI 360, стосовно доступу до соціальних виплат і пільг, юридичної допомоги, медичної допомоги, освіти, працевлаштування та інших видів підтримки ветеранів.
- Організовувати й розробляти матеріали для групових інформаційних заходів і заходів з підвищення обізнаності щодо доступу до правових послуг, процедур і поширених правових питань для ветеранів і тих, хто потребує допомоги, у зрозумілому форматі, що підходить для проведення фахівцями, які не є спеціалістами у сфері права.
- Підтримувати контакти з представниками державної влади та місцевого самоврядування, неурядовими організаціями та іншими установами для забезпечення перенаправлень і зворотних перенаправлень ветеранів і тих, хто потребує допомоги.
- Надавати допомогу у вирішенні юридичних питань ветеранів або інших осіб, які цього потребують, зокрема, що стосуються соціальних виплат, трудових спорів, реінтеграції у цивільне життя та захисту порушених або оспорюваних прав.
- Надавати індивідуальні юридичні консультації відповідно до потреб кожного ветерана. У разі необхідності здійснювати юридичний аналіз. Укладати юридичні документи й забезпечувати юридичне представництво у випадках, визначених FHI 360.
- У разі необхідності брати участь в оцінюваннях гуманітарних потреб, регулярно аналізувати тенденції у сфері соціально-правового захисту ветеранів, зокрема використовуючи національні й регіональні гуманітарні механізми.
- Слідкувати за змінами законодавства й аналізувати їх потенційний вплив на законні права та інтереси ветеранів та членів їх сімей зокрема.
- Брати участь у зустрічах та супервізійних сесіях, пов’язаних з програмою FHI 360, на вимогу безпосереднього керівника.
За узгодженням з фахівцем, який здійснює технічний нагляд, готувати тижневі й місячні звіти.
Місце виконання завдання: Завдання виконуватимуться в офісі FHI 360 в м. Кривий Ріг, а також у громадах Дніпропетровської, Харківської, Херсонської та Миколаївської областей, можливі відрядження до інших східних / південних регіонів України, залежно від потреб у соціально правовій підтримці ветеранів.
Заплановане навантаження: 67 день.
Період залучення: 02 грудня 2024 р. – 28 лютого 2025 р. з можливістю подовження.
Тип контракту: Договір про надання послуг.
Кваліфікаційні вимоги
Обов’язково:
- Ступінь магістра (спеціаліста) за спеціальністю «Право».
- Мінімум 2 роки відповідного професійного досвіду у сфері права.
- Вільне володіння українською мовою.
- Здатність працювати у команді, готовність навчатися, гнучкість у роботі в складних умовах.
- Просунутий рівень володіння застосунками Microsoft Word, Excel і PowerPoint.
Бажано:
- Досвід, що безпосередньо підтверджує надання соціальної та юридичної допомоги ветеранам, та/або досвід роботи в організаціях, що допомагають ветеранам.
- Ветерани, які відповідають вимогам щодо освіти та досвіду.
- Знання та розуміння законодавства про соціальний і правовий захист ветеранів.
- Практичне володіння англійською мовою.
- Попередній досвід роботи в НУО у галузі гуманітарної діяльності / соціального захисту.
Критерії відбору
FHI 360 оцінюватиме пропозиції консультантів, які відповідають обов’язковим вимогам, згідно з такими критеріями:
- Заявки, що не відповідають обов’язковим кваліфікаційним вимогам, не розглядатимуться.
- Ступінь відповідності обов’язковим і необов’язковим (додатковим) кваліфікаційним вимогам (40%).
- Співбесіда (60%).
Як подати заявку
Для подання заявки необхідно надіслати такі документи:
- Оновлене резюме
- Пропонована щоденна ставка консультації в гривнях.
Кінцевий термін і адреса для подання пропозицій:
заявки англійською або українською мовою повинні надійти в електронному вигляді до 23.59 за київським часом 24 листопада 2024 р. Відгукніться за посиланням вище на сайті вакансії або надішліть електронною поштою на адресу Відправити резюме з усіма документами, переліченими вище. У темі електронного листа, який потрібно надіслати, необхідно вказати: «Заявка на посаду фахівця з підтримки ветеранів».
Заява про обмеження відповідальності FHI 360
- FHI 360 може здійснювати перевірку біографічних даних чи вимагати надання довідки про несудимість у будь-якого з відібраних кандидатів.
- FHI 360 може відкликати запит і не укладати контракт.
- Опублікування запиту не накладає обов’язку укладання контракту на FHI 360.
- FHI 360 залишає за собою право відхилити будь-яку пропозицію, яка подана без дотримання інструкцій до подання пропозицій.
- FHI 360 не відшкодовує нікому з тих, хто подав пропозиції, витрати на їх подання.
- FHI 360 залишає за собою право укладати контракт на підставі початкового оцінювання пропозицій без подальших обговорень.
- FHI 360 може укласти контракт на виконання лише частини завдань, зазначених у пропозиції, або декілька контрактів на виконання завдань, вказаних у пропозиції.
- FHI 360 залишає за собою право не зважати на незначні недоліки у пропозиції, які можна виправити до прийняття рішення, задля підтримання вимог до конкурсного відбору.
Заохочуємо кандидатів з обмеженими можливостями подавати заявки
Maryna Mitronina