Пошук роботи на robota.uaukraine
Віддалена робота

Вчитель англійської мови

20 000 — 30 000 ₴   від скілів та досвіду
1 тиждень тому
13 вересня 2024
Кропивницький
Повна зайнятість
Неповна зайнятість
Безкоштовне навчання
Бонуси / премії
Корпоративні заходи
Курси іноземної мови
Регулярний перегляд зарплат

Вимоги:

  • знання мови С1 (наявність міжнародних сертифікатів буде плюсом)
  • або B2 з подальшим професійним зростом

Умови роботи:

  • Requirements for the candidate: English level C1 CV must have. Experience 1 year+ Morning / evening hours. We offer 20 hours per week minimum (or more if needed)
    You get from Profound:
    Regular payment
    Solo classes:200,250,300,
    Duo classes:300,400,500
    Group classes:450,600,750

    Professional mentoring
    Your fixed price is on review every year
    Your fixed price is on review after IELTS written
    Free IELTS preparation with a total refund after
    Theoretical grammar lessons by PhD master
    Methodological courses by CELTA specialists
    Psychological sessions conducted in English
    Speaking clubs with native
    Beautiful T-shirt and a photoshoot for our web-site and your personal portfolio!

Обов’язки:

  • надіслати резюме
  • пройти плейсмент тест на знання мови
  • пройти співбесіду
  • провести пробний урок
contacts photo

Profound English

Освіта