Працював в 2 компаніях   10 років 6 місяців

Інше

Особистий водій керівника

приватна особа

Інше

9 років 9 місяців

05.2012 - 02.2022

  • Здійснення функцій особистого водія. Подача автомобіля в призначене керівником місце та час. Супровід та виконання особистих доручень керівника. Дотримання чистоти та працездатності авто. Водій в сім'ю,офіс,особистий.
  • Робота на авто компанії
  • Категорія С
  • Категорія В
  • Робота на своєму авто
  • Легкове авто

Головний інженер

Комунальне автотранспортне підприємство Сумської обласної ради

Інше

7 місяців

09.2011 - 04.2012

Керівництво експлуатації та ремонтної служби підприємства. Контроль за якісним та раціональним використанням енергоресурсів, контроль за правильним обліком витрати палива, паливно-мастильних матеріалів.

Навчався в 1 закладі

Сумський національний аграрний університет

Механізація сільського господарства (Магістратура)

Суми, 2013

Володіє мовами

Українська

рідна

Додаткова інформація

Личные качества

Безаварійний стаж водіння-18 років. Відмінне знання автомобільних доріг Києва та прилеглих регіонів, досвід поїздок Україною та за кордоном. Хороша орієнтація на території України. Акуратне водіння. Відсутність порушень та аварійних інцидентів. Досвід роботи із супровідними документами. Професійне водіння автомобіля представницького класу. Volkswagen Multivan, Skoda Oktavia A-5, Toyota Camry-40, Lexus LX-570, Lexus GX-470, Mersedes-Bens S-350(221), Mersedes-Bens S-560(222), Toyota-200. Особисті якості: - акуратність; - уважність; - відповідальність; - Пунктуальність; - чесність; - неконфліктність; - бережливе ставлення до автомобіля; - Відсутність шкідливих звичок.Маю власне авто.

Сергій

Особистий водій керівника

Київ

40 000 грн.

37 років

Активно шукає роботу

повна зайнятість

Оновлено 2 дні тому