Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ МУЛЬТИМОДАЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

УВК-ІНТЕРНЕШНЛ
2 месяца назад
15 сентября 2023
Киевул. Павла Тичини, 1В

Компанія UVK заснована у 2001 році та є першим 3-PL оператором на території України. Входить до складу Fozzy Group. У 2020 році – у ТОП-10 найбільших логістичних компаній України.

Запрошуємо до співпраці МЕНЕДЖЕРА З ПРОДАЖУ ЛОГІСТИЧНИХ ПОСЛУГ - послуга морських/авіа перевезень.

МЕТА посади: збільшення клієнтського портфеля шляхом залучення нових клієнтів до компанії, розвиток існуючих клієнтів з послуги МОРСЬКИХ/АВІА ПЕРЕВЕЗЕНЬ.

Підходять кандидати з досвідом, незалежно від територіальної локації по всій Україні - робота як в комфортному офісі (світло є завжди), чи відділено дома - головне РЕЗУЛЬТАТ. 

Завдання:

  • активний пошук потенційних клієнтів для продажу логістичних послуг із морських/авіа перевезень (див. сайт компанії https://www.uvk.ua);
  • продажу додаткових сервісів існуючим та потенційним клієнтам;
  • робота з дебіторською заборгованістю;
  • проведення переговорів та укладання угоди;
  • ведення клієнтської бази та звітності.

Вимоги:

  • досвід роботи у сфері продажу логістичної послуги МОРСЬКИХ/АВІА перевезень  від 2-х років  останнього актуального досвіду саме в логістичному 3PL операторі або експедиційній компанії з даного виду перевезень - обов'язково;
  • Якщо ви мали досвід продажу в логістиці, але не морських/АВІА перевезень - розглянемо вас спочатку на асистента менеджера для навчання з відповідною оплатою праці, а після навчання та здачі іспиту - переведемо на позицію менеджера з оплатою праці як кваліфікованого працівника.
  • впевнений користувач MS Office, досвід роботи в CRM та автоматизованих програмах.

Ми пропонуємо: графік роботи: пн. - Пт. з 09.00 до 18.00,  для досвідчених кандидатів з регіонів - віддалено, для киян та новачків - в офісі на період стажування, потім частково віддалено після проходження ВТ, а також можна приїжджати в офіс.

офіційне працевлаштування; стажування та адаптація на посаді відповідно до розробленої корпоративної програми для новачків; офіційну конкурентну заробітну плату; ноутбук, мобільний зв'язок; участь у корпоративних програмах СПОРТ, Іноземна мова (навіть у регіонах).

Чекаємо на ваше повне резюме із вказанням вашого досвіду, навичок, результатів роботи, очікувань по ЗП.

Жанна

УВК-ІНТЕРНЕШНЛ — вакансия в МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ МУЛЬТИМОДАЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ
УВК-ІНТЕРНЕШНЛ — вакансия в МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ МУЛЬТИМОДАЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ: фото 2
УВК-ІНТЕРНЕШНЛ — вакансия в МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ МУЛЬТИМОДАЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ: фото 3
УВК-ІНТЕРНЕШНЛ — вакансия в МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ МУЛЬТИМОДАЛЬНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ: фото 4