Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Менеджер ІТ систем

Alliance for Public Health, ICF
1 месяц назад
15 августа 2023
Киевул. БЦ Ренесанс, вулиця Бульварно-Кудрявська, 24

Міжнародний Благодійний Фонд “Альянс громадського здоров’я” – це провідна неурядова професійна організація, яка робить значний внесок у боротьбу з епідеміями ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, вірусних гепатитів та інших соціально небезпечних захворювань в Україні у співпраці з державними партнерами та організаціями громадянського суспільства шляхом надання фінансової та технічної підтримки відповідним програмам, які охоплюють понад 300 тис. представників найбільш уразливих верств населення, що є найвищим показником у Європі. Команда Альянсу налічує понад 100 професіоналів, які базуються у Києві.


Ціль: забезпечення технічно ефективної, надійної та безпечної роботи ІТ систем та сервісів Альянсу громадського здоров’я. 

Тип договору: цивільно-правовий договір.

ВИМОГИ:

 • Якнайменше 5 років практичного досвіду з роботи з ІТ системами та відповідна освіта.
 • Хороші знання та достатній практичний досвід роботи з сучасними інформаційними системами, зокрема з серверними та клієнтськими операційними системами та інфраструктурою Microsoft, системами комунікацій, зокрема Microsoft Exchange та хмарними технологіями, системами віртуалізації та зберігання даних, мережевими технологіями, зокрема Cisco, включаючи мережеву безпеку, роботу з комп’ютерним та мережевим обладнанням.
 • Бажання та здібності працювати у команді.
 • Вміння та досвід у вирішенні складних технічних задач. 
 • Хороші навички у комунікації та навчанні. 
 • Володіння англійською мовою достане для чіткого розуміння відповідної технічної документації та інших пов’язаних інформаційних матеріалів.

ОБОВ'ЯЗКИ:

 • Технічне обслуговування та адміністрування центральних ІТ систем Альянсу та офісного ІТ обладнання згідно з узгодженими завданнями та цілями, тобто здійснення робіт з обслуговування та модернізації компонентів  ІТ систем Альянсу - центральних серверних систем та мережевого обладнання, офісного ІТ обладнання, операційних систем, застосунків та допоміжного програмного забезпечення включаючи сервіси інфраструктури, файлові сервіси, сервіси вводу/виводу інформації, систему електронної пошти, засоби безпеки та захисту від шкідливого ПО, засоби віддаленого доступу.  Роботи здійснюються згідно узгоджених планів та розкладу. 
 • Систематичний контроль, аналіз та звітність з технічного стану компонентів ІТ систем, погодження та виконання необхідних дій. 
 • Систематичний нагляд, контроль та звітність зі стану інформаційної безпеки та рівнів використання наявних ресурсів систем згідно з узгодженими політиками.
 •  Часткове виконання обов’язків інших членів команди ІТ у разі необхідності та можливості та виконання інших обґрунтованих завдань поставлених керівником служби ІТ як то необхідно для виконання робочих цілей.  
 • Оперативне вирішення технічних проблем згідно з узгодженими нормами та можливостями. Якщо негайне вирішення технічної проблеми неможливе – пояснення, планування та надання орієнтовного часу вирішення. 

Для додаткової інформації щодо організації, а також її програмну діяльність і відкриті вакансії, будь ласка, відвідайте наш сайт: http://www.aph.org.ua/ 

Як відгукнутися на вакансію: будь ласка, надішліть ваше резюме та супровідний лист англійською та/чи українською мовою на електронну адресу Отправить резюме . В темі листа зазначте «Менеджер ІТ систем».

Ми будемо зв’язуватися для домовленості про співбесіду лише з тими кандидатами, чиї резюме успішно пройшли етап відбору.

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» прагне рівних можливостей і вітає заявки від людей з відповідною кваліфікацією з усіх верств суспільства. Особливо заохочуємо подавати заявки кваліфікованим людям, які живуть з ВІЛ/СНІДом.

Лілія Паламарчук

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: