Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Фахівець із стандартизації, сертифікації та якості

15 100 ₴  
Здоровье народу, ООО, ХФП
3 месяца назад
01 июня 2023
Харьков

Фармацевтична компанія ТОВ "ХФП "Здоров'я народу" запрошує на роботу 

фахівця  із стандартизації, сертифікації та якості 

Вимоги:

Повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст, бакалавр) з однієї з таких дисциплін: фармація, медицина, хімія, фармацевтична хімія та технологія, біологія, управління якістю

Без вимог до стажу роботи.

Умови роботи: повна зайнятість, офіційне працевлаштування, соц. пакет.

Обов'язки:

Спільно з начальником цеху проводити планування та організацію робіт із розробки стандартних робочих методик та іншої документації інтегрованої системи менеджменту та належної виробничої практики у своєму структурному підрозділі. Розробляти стандартні робочі методики та іншу документацію відповідно до вимог внутрішніх документів щодо управління документацією, систем менеджменту, належної виробничої практики та іншої нормативної документації. Брати участь у плануванні, організації та проведенні внутрішнього навчання персоналу цеху. Брати участь у розробці інструкцій з охорони праці та пожежної безпеки.

Ми пропонуємо гарні умови для професійного розвитку, своєчасну заробітну плату, можливість підвищувати кваліфікацію за рахунок підприємства. 

 Якщо Ви маєте відповідну освіту та досвід роботи у фармацевтичному секторі, маєте бажання розвиватися та створювати інноваційні рішення, ми чекаємо на Ваше резюме.