Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Помічник менеджера з продажу ветеринарних препаратів

15 000 ₴   при співбесіді
1 месяц назад
02 августа 2023
Харьковул. Улица Пушкинская 104

Компанія "Вектр-А, ООО" є провідним постачальником ветеринарних препаратів у місті Харків. Ми спеціалізуємося на постачанні якісних та ефективних лікарських засобів для тварин, що допомагають забезпечити їхнє здоров'я та добробут. З метою розширення нашої діяльності, ми шукаємо активного та відповідального Помічника менеджера по продажу ветеринарних препаратів.

Обов'язки:

- Підтримка менеджера по продажу у виконанні щоденних завдань - Комунікація зі зв'язаними з продажами структурами та клієнтами - Підготовка документів та замовлень - Ведення бази даних клієнтів - Контроль за доставкою та вирішенням можливих проблем Вимоги:

- Вища або середня спеціальна освіта - Досвід роботи в сфері продажів буде перевагою -  - Висока комунікабельність та навички роботи в команді - Вміння орієнтуватися на результат та працювати в умовах високого темпу Переваги:

-  - Можливості професійного розвитку та кар'єрного зростання - Дружній та сприятливий колектив -  Якщо ви бажаєте приєднатися до нашої команди та розвиватися в сфері продажу ветеринарних препаратів, ми раді отримати ваше резюме. Приєднуйтесь до нас та допоможіть забезпечити здоров'я тварин усієї країни!

Елена

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: