Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Старший відео редактор на повну зайнятість | Дистанційна робота на дому

45 000 ₴   Реально я пропоную $700-1400
Polyakov Production
4 месяца назад
25 мая 2023
Другие страны


*ВАЖЛИВО:


1) У вас повинен бути стабільний інтернет та електропостачання (жити в місті де зі світлом та інтернетом все добре або наявність генератора/безперебінийка на 6 годин спокійної роботи + старлінк або мати коворкінг під домом де є електрика та інтернет 24 години на день)
2) Це вакансія для тих, у кого рівень английскої мови на рівні значно вище серенього (у вас не буде прямого спілкування з клієнтом, але всі завдання і матеріали на англійскій мові)
3) просто відгуки з резюме але БЕЗ відповідей на 9 питань (див. нижче) - будут відхилені автоматично.

(Актуально до закінчення терміну дії вакансії і не переживайте якщо ви будете подаватись ближче до її закриття. Відгуки ми розглядаємо 2 рази в місяць)
 
Хто ми:

Українська студія що переросла у Британьску компанію по монтажу відео роликів різної складності. Працюємо виключно на англомовного ринку вже більше 4х років. Ми в основному беремося за відео подкасти, блоги, курси, рекламу, короткі відео для соц мереж, музичні кліпи та туторіали для різних платформ і не тільки. НЕ монтуємо весілля та геймерські відео.
 
Працюючи з нами ви:

- Отримаєте стабільну потижневу оплату та впевненість у завтрашньому дні для себе та свої близьких. Ми гарантуємо завантаження роботою.
- Підтримаєте економіку України. Чим більше ми з вами заробимо грошей за кордоном - тим більше мі їх потратимо на українському ринку товарів та послуг.
 
Хто нам потрібен:

Нам потрібні 1 відео редактор з високими навичками роботи Adobe After Effects  та Adobe Premiere Pro і дизайнерським нюхом на все що виглядає гарно і сучасно і стабільними умовами праці (інтеренет/електрика)
 
Якщо ваш рівень виявиться трохи нижчим ніж потрібен нам, ми все одно розглянемо вашу кандидатуру і можливо запропонуємо роботу з ставкою молодшого відео редактора.

Приклади робіт щоб ви краще розуміли рівень редактора, який нам потрібен і який може претендувати на $700-1400 заробітної плати у нас в команді:

Ось приклади інших робіт

Хто нам НЕ підходить:

 • Той хто не вміє працювати в After Effects и в Premiere Pro на рівні вище серенього.
 • Той хто дивиться відео приклади вище і НЕ розуміє про що там говориться 
 • Власники слабких ПК та ноутів не витрачайте свій і наш час. 
 • Користувачі повільного чи не доведи боже МОБІЛЬНОГО Інтернету для яких скачати 200 гб файлів - це проблема на кілька днів. 
 • Власники ПК у яких менше 500-900 Гб вільного місця на жорсткому диску
 • Власники поганих моніторів (розмір менше 24"/погана передача кольору) 
 • Люди, яких цікавить оплата за проект, а не погодинна ставка. Ми НЕ працюємо по проектно. 
 • Якщо вам потрібна тимчасова робота на строк менше 6 місяців. 

Умови праці:

 • Робота на дому за власним ПК. 
 • Працювати потрібно у світний  час доби не менше 5 годин на день з 9 ранку до 9 вечора з понеділка по п'ятницю (5 днів на тиждень і мінімум по 5 годин в день). По власному бажанню можна брати роботу і на вихідні дні. 
 • Для початку, оплата погодинна на ставці  200 грн/год (140 годин роботи на місяць = 28600 грн). Далі ставка залежитиме від того як ви себе зарекомендуєте в роботі. Для контролю часу ми використовуємо спеціальну програму яку ви вмикаєте під час роботи. Оплата за проект не передбачена
 • У вас повинно буде бути не менше 100 годин відпрацьованого часу в місяць. І ви погоджуєтьсь не вести власні проекти чи клієнтів на стороні. Потрібно більше роботи – просто скажіть. 
 • Випробувальний термін 1 - 2 місяця. 
 • Під час першого місяця оплата 1 раз на тиждень по понеділкам. Також ви можете запросити оплату після першого зданого відео, щоб перевірити нас і зрозуміти що ми дійсно платимо за роботу. 
 • Оплата після випробувального терміну - 1 раз на місяць з можливістю і далі отримувати гроші 1 раз на тиждень за умови що ви працювали більше 28 годин за минулий тиждень (мотиваційна програма) 
 • Члени команди які пропрацювали від 6 місяців, мають право на оплачувану оплачувану відпустку (21 день/рік).

Що потрібно зробити щоб потрапити в команду? 

Пришліть нам відгук на цю вакансію у вигляді сповіщення з відповідями на питання нижче. Щоб вам було простіше знайти куди саме вставляти ваші відповіді - натисніть червону кнопку  'Отправить резюме' и подивіться на цю підказку: https://www.dropbox.com/s/8019k8oubczkk0u/9715942f68.jpg?dl=0


1) Прізвище та Ім'я

2) Вік

3) Досвід роботи у відео редактуванні та у яких програмах працюєте та кількість моніторів на вашому робочому пк

4) Як ви оцінюєте ваш рівень володіння англійською мовою

5) Дайте 2-3 посилання (не більше) на приклади ваших робіт

6) Чи готові ви пройти тест? (може зайняти 2-4 години)

7) Скільки годин на місяць (приблизно) ви зможете приділяти цій роботі?

8) Ваші контакти (телефон, email, Telegram - обов'язково).

9) Будь яка інша інформація, яка може виявитись важливою для розуміння вашого рівня підготовки, технічного рівня вашого обладнання, рівня бажаної заробітної плати тощо.

Поляков Виктор

Похожие вакансии по профессиям: