Поиск работы на robota.uaukraine

Менеджер по роботі з клієнтами

10 000 — 15 000 ₴  
2 недели назад
05 сентября 2023
Харьковул. Академика Павлова
В офисе/на месте
Полная занятость
Бесплатное обучение
Бесплатные обеды
Бонусы / премии

Запрошуємо тебе в команду, МайИнет!
 Якщо ти працював колись в провайдингу дана вакансія є чудовою можливістю для кваліфікованої та вмілої людини, яка хоче працювати в провайдингу та мати роботу в різних напрямках. 

Основні обов'язки : включають підтримку користувачів у телефонному режимі та в чатах, надання якісного та оперативного сервісу, ведення бази даних та звітності.

Потрібна людина з високим рівнем володіння ПК та з досвідом роботи в подібній сфері. Хоча цей досвід не є обов'язковим, він буде перевагою. Якщо ти достатньо володієш комп`ютером, ми тебе навчимо всьому що буде потрібно, для твоєї роботи та гідної зарплатні.

Це повна зайнятість з графіком роботи : з 9:00 до 18:00 робота з офісу та є чергові зміни (допрацьовуючи 3 години дистанційно з телефону). Робота в офісі з 9:00 до 18:00. Заробітна плата в період випробувального терміну 10 000, далі 15 000 та можливість розвитку в компанії.

В цілому, ця вакансія може бути цікавим вибором для тих, хто хоче розвиватися в сфері провайдингу та розвинути  свої можливості в різних напрямках, використовуючи свої навички комунікації та роботи з ПК.

Анастасія