Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ЛОГІСТИКИ

Doctors Without Borders
2 месяца назад
23 июня 2023
Львов

Лікарі без кордонів (MSF) – операційний центр Бельгія в Україні

LOGISTICS SUPERVISOR

Лікарі без кордонів/ Medecins Sans Frontieres (MSF) - це міжнародна гуманітарна організація, що надає допомогу в більш ніж 60 країнах світу для населення в скрутному становищі, жертвам стихійного лиха, техногенних катастроф та збройних конфліктів незалежно від їх раси, релігійних чи політичних переконань.  

MSF — це ініціатива громадянського суспільства, яка об’єднує людей, що прагнуть надавати допомогу іншим людям в кризових ситуаціях. Таким чином MSF за власним вибором є асоціацією.

Кожен, хто працює з MSF, робить це з переконань і готовий підтримувати цінності та принципи організації.

Основна діяльність працівника:

Керування щоденною діяльністю у сфері логістики та забезпечення технічного обслуговування обладнання, об’єктів та інфраструктури MSF відповідно до стандартів і протоколів MSF задля підтримання об’єктів в ідеальних умовах і співпраці в розвитку місії.

Основні обов’язки:

  • Моніторинг діяльності з технічного обслуговування інфраструктури, управління немедичними запасами та обладнанням (захисне обладнання, засоби для технічного обслуговування, стратегічні запаси і матеріально-технічні запаси) відповідно до стандартів MSF.
  • Забезпечення перевірки та контролю об’єктів під наглядом безпосереднього керівника шляхом щоденних відвідувань об’єктів і повідомлення про будь-які аномалії чи проблеми, оцінка потреб у ремонті та контроль незначних робіт з ремонту будівель згідно з інструкціями керівника; перевірка відповідності приміщень нормам безпеки та моніторинг використання механічних та електричних транспортних засобів/машин/пристроїв.
  • Планування разом з безпосереднім керівником необхідних перевірок та технічного обслуговування енергетичних систем / налаштування відповідно до стандартів MSF.
  • Координування та управління підлеглою командою з логістики, що включає щоденний нагляд, моніторинг якості роботи та визначення завдань кожної особи, складання їх робочих графіків; організація та проведення зборів команди; участь у підборі персоналу команди та відвідування нарад з матеріально-технічного забезпечення і звітування про свою діяльність.
  • Забезпечення технічного обслуговування парку транспортних засобів, що включає планування та нагляд за своєчасним профілактичним та ремонтним обслуговуванням усіх транспортних засобів проекту відповідно до стандартів MSF, а також інструктаж та моніторинг роботи водіїв на предмет правильної манери водіння та стандартних перевірок. Керування роботою диспетчера для планування роботи водія та розподілу використання автомобілів відповідно до потреб (тижневий план руху, розклад, моніторинг палива).
  • Виконання та контроль замовлень, що включає в себе збір логістичних замовлень, що надходять від різних відділів або медичних установ; складання та контроль виконання замовлень відповідно до чинних процедур; надання технічної підтримки комірнику, здійснення місцевих закупівель згідно з процедурами постачання MSF та забезпечення умов прийому вантажу або матеріалів, що надходять, а також організація та складання матеріалів перед їх відвантаженням.

Обов’язки, що залежать від секції MSF/контексту:

  • Забезпечення необхідної діяльності для підтримки медичного евакуаційного потягу (постачання, технічне обслуговування, прибирання, стерилізація).
  • Забезпечення транскордонної діяльності відповідно до існуючого стандарту (контроль обладнання, планування руху з іншими сторонами).

Вимоги:

Освіта - обов’язково - середня освіта та офіційна технічна підготовка.

Досвід - щонайменше один рік роботи в MSF або 2 роки роботи на подібній посаді не в рамках MSF.

Більш детальну інформацію ви отримаєте під час співбесіди.

Умови: короткостроковий контракт, з можливістю продовження в разі необхідності, передбачаються компансації та соціальний пакет з покриттям медичного страхування.

Дата початку роботи: якомога швидше; процес відбору кандидатів триває.

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: