Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

KERNEL — вакансия в Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування
Вакансия закрыта

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

KERNEL
3 месяца назад
30 июня 2023
Богодухов

Kernel – лідер українського агробізнесу, ключовий виробник та експортер зернових і соняшникової олії made in Ukraine у понад 80 країн світу. В обробітку компанії понад 363 тис. га земельного банку, в активі – 28 сучасних елеваторів, найбільший парк вагонів-зерновозів, 7 олійноекстракційних заводів, 2 портових термінали. Наша 11-ти тисячна команда постійно нарощує темпи і набирає обертів, впевнено підвищує показники ефективності. Віримо, що в Україні сконцентрований величезний потенціал ресурсів та можливостей, і шукаємо тих, хто допоможе нам його розкрити.

У Kernel ти зможеш ще більше!

Що на Вас чекає:

 • Гідна оплата
 • Стабільність
 • Повний компенсаційний пакет

Поле діяльності:

 • Ремонт та обслуговування електрообладнання на елеваторі.
 • Знати основи електротехніки, будову різних типів електродвигунів постійного та змінного струму, захисних і вимірювальних приладів, комутаційної апаратури; найбільш раціональні способи перевірки, ремонту, складання, встановлення і обслуговування електродвигунів і електроапаратури, способи захисту їх від перенапруги; призначення релейного захисту; принцип дії та схеми максимально-струмового захисту.

Бажаний досвід:

 • Досвід роботи на аналогічній посаді.
 • Наявність допуску до робіт в електричних установках
 • Готовність до понаднормової праці

Локація: Харківська обл., Богодухівський р-н., с. Губарівка, вул. Гутянська, 91А

Якщо Вас зацікавила вакансія і Ваш досвід роботи та кваліфікація відповідають вимогам, надсилайте своє резюме на вказаний в оголошенні e-mail.

Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних компанією Кернел у рамках чинного законодавства України.

Звертаємо Вашу увагу, що зворотній зв'язок про результати розгляду резюме надається тільки у разі позитивного рішення подальшого розгляду Вашої кандидатури.

В іншому випадку, Ваші дані будуть збережені в базі резюме Компанії і ми будемо раді звернутися до Вас у разі появи відповідної вакантної посади. Термін розгляду - 10 робочих днів.

«Це оголошення не є рекламою».

Юлия Асланова

KERNEL — вакансия в Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування: фото 2

больше 500  сотрудников

  KERNEL — вакансия в Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування: фото 3

  Похожие вакансии по городам:

  Похожие вакансии по профессиям: