Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Медичний представник

Оговорюється під час співбесіди
Мобіль Медікал, ТОВ
1 месяц назад
27 июля 2023
Херсон

Вітчизняний виробник ТОВ «Мобіль Медікал» шукає в команду Медичного Представника!

Кожен з нас – вільна людина, яка, в середньому, 30% життя присвячує роботі. Тому робота  має приносити задоволення, гармонійно вписуватись в загальний life balance, задовольняти як морально, так і матеріально, і в ідеалі – надихати до нових звершень в особистому та професійному житті!

Ми - компанія, яка фокусується в своїх KPI: в першу чергу - на результати продажів, в другу – на кількості face-to-face візитів. GPS-слідкування в авто та планшетах, дзвінки та завдання в неробочий час – то не про нас.

Про нас - це:

- взаємна повага, лояльність, підтримка та навчання у всіх робочих процесах та в кожний період адаптації співробітника;

-прозорість у взаємовідносинах та цифрах: кожна продана упаковка має бути закріплена в результаті за «Героєм», який її продав. Частки ринку (власні і конкурентів), а також вторинні продажі кожного МП в компанії – бачать всі співробітники!


Звісно, до співробітників Мобіль Медікал, є певні очікування:

  • Тільки стабільність та зріст результатів в роботі (в упаковках і грошах) – може гарантувати стабільність місця в основному складі команди. Для цього в кожного є час для розвитку навичок продажів, вивчення препаратів, формування клієнтської бази та адаптації в робочих процесах;
  • Довіра, чесність та порядність – запорука надійних довготривалих стосунків, як з внутрішніми (Колегами), так і зовнішніми (Лікарями)  клієнтами;
  • Постійний розвиток бази клієнтів, згідно стандартів компанії, в кількості та лояльності;
  • Можливість промотувати кілька препаратів  накладає автоматично відповідальність досягати результатів по кожному з них!

Пропозиція найкращим кандидатам:

  • Чесна, конкурентна, прогресивно-зростаюча ЗП, яка залежить від результату і не має обмежень. Бонуси виключно за зріст в УП на власній території! Фіксована та гнучка складова – оговорюються під час співбесіди.
  • Авто – після адаптаційного періоду. Цей період визначається виходом МП на певні цифри продажів. Інші критерії відсутні.  Під час випробувального терміну  ти працюєш на власному авто або користуєшся громадським транспортом – ми компенсуємо витрати на паливо або проїзд.
  • Гнучкі та різноманітні інструменти для роботи (promo-міх) - щоб Ви, як представник компанії, завжди задовольняли найвибагливіших клієнтів!

Конфіденційність під час співбесіди - гарантуємо!

Жданов Віталій

Похожие вакансии по профессиям: