Поиск работы на robota.uaukraine

Фахівець з охорони здоров'я (Medical Officer)

International Medical Corps
1 неделю назад
21 сентября 2023
Николаев
В офисе/на месте
Полная занятость

Міжнародний Медичний Корпус ніколи не вимагає від кандитатів внесків, платежів або інших грошових операцій. Якщо у зв'язку з працевлаштуванням на роботу у вас вимагають гроші, будь ласка, повідомте про це Міжнародному Медичному Корпусу на сайті для повідомлень про неправомірну поведінку: www.InternationalMedicalCorps.ethicspoint.com. Будь ласка, не надсилайте своє резюме або заявку на цей сайт, вони не будуть розглянуті.

Опис вакансії: 

Дана посада підтримує Керівника проектів та програм з охорони здоров’я та команду країни у координації та впровадженні заходів у сфері охорони здоров’я в Україні.
 
Для успішного виконання цієї роботи людина повинна мати можливість виконувати кожну важливу функцію з або без  необхідних зручностей. 

Основні завдання та Обов’язки:  

 • Реагувати на надзвичайні ситуації в гуманітарній сфері під керівництвом свого лінійного менеджера. 

 • Співпрацювати з відповідними місцевими органами влади, кластером. охорони здоров’я, медичними установами та іншими суб’єктами відповідного сектору, які працюють в країні за необхідності. 

 • Допомагати в оцінці здоров’я й гуманітарних потреб в наявному контексті. 

 • Оцінювати потреби в охороні здоров’я лікарень та інших медичних установ в різних регіонах і обмін інформацією з безпосереднім керівником.  

 • Допомагати в налаштуванні і створенні мобільних медичних підрозділів. 

 • Забезпечувати підтримку процесу ідентифікації медичного персоналу для проектної області.  

 • Розробляти плани розподілу медичних засобів для різних медичних установ. 

 • Підтримувати команду охорони здоров’я і команду складу в розробці медичних наборів, які будуть розподілені в медичних установах. 

 • Здійснювати моніторинг та нагляд за лікарнями та закладами первинної медичної допомоги через візити та обмін висновками з безпосереднім керівником, якщо дозволяє безпекова ситуація. 

 • Допомагати в підготовці медичного персоналу для нарощування потенціалу і забезпечення максимального використання своїх навичок.  

 • Підтримувати безпосереднього керівника в плануванні, розробці та реалізації проектів. 

 • Допомагати у своєчасному складанні проектних звітів і забезпечення збору відповідних медичних даних. 

 • Підтримувати відділ у формуванні щомісячних звітів про споживання наркотиків на полях. 

 • Тісно співпрацювати з медичним персоналом Міжнародного Медичного Корпусу для досягнення мети та цілей медичного проекту.  

 • Дотримуватися Кодексу поведінки Міжнародного Медичного Корпусу і міжнародно-визнаних гуманітарних принципів. 

 • Дотримуватися всіх правил і стандартів Міжнародного Медичного Корпусу, включаючи розуміння стандартів безпеки перед відрядженням. 

 • Будь-які інші завдання за запитом безпосереднього керівника або призначеної особи.

Мінімальні вимоги:  

 • Випускник післядипломної освіти в галузі охорони здоров’я або суміжних областях.  

 • Мінімум 3 роки професійного досвіду в реалізації проектів, пов’язаних з охороною здоров’я . 

 • Вміння читати й писати англійською мовою. 

 • Вмілий користувач Microsoft Office.

Кодекс поведінки  

Відповідно до даної посади, людина повинна сприяти та заохочувати культуру дотримання та етики в усій організації та підтримувати чітке розуміння стандартів відповідності Міжнародного Медичного Корпусу та етичних стандартів донорства. Співробітники також несуть відповідальність за запобігання порушення нашого кодексу поведінки та етичних норм, які можуть включати конфлікти інтересів чи етичних норм, чи політики безпеки. Якщо ви бачите, чуєте або дізнаєтеся про порушення кодексу поведінки та етичних норм чи політики безпеки, ви зобов’язані про це повідомити. 

Якщо це наглядова позиція, слід подавати приклад етичної поведінки через власну поведінку та нагляд за роботою інших; забезпечити, щоб ті, хто звітує перед вами, мали достатні знання та ресурси для дотримання стандартів, викладених у кодексі поведінки та етичних норм; контролювати відповідність підлеглих працівників; забезпечити дотримання кодексу поведінки та етичних норм та політики Міжнародного Медичного Корпусу, включаючи політику безпеки та захисту від приниження, знущання та сексуальних домагань на робочому місці, постійно та справедливо; підтримувати працівників, які сумлінно піднімають такі питання або виражають занепокоєння. 

Безпека 

Всі співробітники поділяють відповідальність та зобов’язання щодо безпеки та захисту населення, з яким ми працюємо, включаючи особливо вразливі категорії дорослих та дітей. Це включає захист від наступної поведінки наших співробітників або партнерів: сексуальна експлуатація та насилля; експлуатація праці, нехтування або насилля над дітьми, дорослими, що належать до групи ризику або ЛГБТ-представниками; будь-яка форма торгівлі людьми. 

Рівні можливості 

Міжнародний Медичний Корпус з гордістю надає рівні можливості працевлаштування всім співробітникам і кваліфікованим кандидатам без урахування раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного або етнічного походження, віку, інвалідності або статусу ветерана. 

International Medical Corps Проверенная

Негосударственные организации / NGO Сайт компании
International Medical Corps: фото 2

Похожие вакансии

Похожие вакансии по городам: