Поиск работы на robota.uaukraine
play

Бурильник експлуатаційного та розвідувального буріння свердловин на нафту та газ 5-6 розряду

27 000 ₴  
ГРУПА НАФТОГАЗ
6 часов назад
11 декабря 2023
Красноград
В офисе/на месте
Полная занятость
Посменная работа
Розвозка / авто від компанії

БУ «Укрбургаз» АТ «Укргазвидобування» розглядає резюме кандидатів на посаду Бурильник експлуатаційного та розвідувального буріння свердловин на нафту та газ 5-6 розряду

Обов'язки:

 • Організовує технологічний процес буріння свердловини, спуско-підіймальні операції; підготовку свердловини і обладнання до спуску обсадних колон, їх цементуванню; перевірку стану противикидного обладнання; роботи по випробуванню, спуску випробувача пластів, відбору керна;  роботи по монтажу, демонтажу і транспортуванню бурових установок, стропування та ув'язування простих виробів, деталей та інших аналогічних вантажів для їх підіймання, переміщення та укладання.
 • Контролює дотримання технології буріння свердловини; роботу контрольно-вимірювальних приладів, автоматів і запобіжних пристроїв, дотримання параметрів бурового розчину; підготовку свердловини до геофізичних випробувань; підготовку свердловини і обладнання до спуску та цементуванню обсадних колон, збирання та розбирання бурильного інструменту; процес випробування. 
 • Здійснює керівництво буровою вахтою; ведення первинної документації по режиму буріння та параметрам бурового розчину; перевірку роботи контрольно- вимірювальних приборів, автоматів та захисних пристроїв; безпосередньо всі роботи по проводці свердловини, монтажу, демонтажу і транспортуванню бурових установок; ліквідацію ускладнень та аварій при бурінні свердловини.       
 • Забезпечує дотримання вимог з охорони праці, промислової та екологічної безпеки.                                                                                                 

Вимоги:

 • Неповна вища освіта (молодший спеціаліст).
 • Стаж роботи за професією бурильника експлуатаційного та розвідувального буріння на нафту та газ 5-6 розряду — не менше 1 року. 
 • Володіння навичками ведення технологічного процесу буріння свердловин та пов'язаних з ним робіт відповідно геолого-технічного наряду, технологічним регламентам.
 • Володіння  єдиними технічними правилами ведення бурових робіт, правилами та інструкціями по технології, техніці та організації виробництва, основними даними по геології родовищ та технології видобутку нафти.

Умови роботи:

 • Вахтовий метод роботи. 
 • Небезпечні та шкідливі умови праці.

Ільченко Сергій

ГРУПА НАФТОГАЗ — вакансия в Бурильник експлуатаційного та розвідувального буріння свердловин на нафту та газ 5-6 розряду: фото 2

ГРУПА НАФТОГАЗ Проверенная

Энергетика и Энергоносители Сайт компании
ГРУПА НАФТОГАЗ: фото 2

больше 500  сотрудников

с 1998 года  на рынке

  Похожие вакансии