Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Механік з ремонту устаткування

19 000 ₴   може бути більша за результатами співбесіди
АНШАР ГРУП, ТОВ, МЕБЛЕВА КОМПАНІЯ
1 месяц назад
09 августа 2023
Стрижавка

Вимоги: Практичний досвід управління ремонтним відділом (службою), організаторські здібності, знання нормативних актів та документів, що стосуються організації ремонтних робіт на підприємстві, практичний досвід роботи на посадах пов'язаних із проведенням ремонту та обслуговування обладнання промислових підприємств, знання автоматичних систем управління, знання контрольно-вимірювальних приладів.

Обов'язки:

    Забезпечує безперебійну та технічно правильну експлуатацію та надійну роботу обладнання, підвищення її змінності, утримання у працездатному стані на необхідному рівні точності.
    проводить міжремонтне обслуговування, своєчасний та якісний ремонт та модернізацію обладнання, роботу з підвищення його надійності та довговічності.
    Знає умови роботи обладнання, окремих вузлів та деталей.
    Проводить заходи щодо запобігання позаплановим зупинкам обладнання, продовженню термінів служби вузлів та деталей, міжремонтних періодів, поліпшенню безпеки обладнання, підвищенню надійності його в експлуатації.            Проводить спеціалізований ремонт, виготовлення запасних частин, вузлів та змінного обладнання.
        Діагностика електричних та електронних мереж та обладнання із застосуванням контрольно-вимірювальних приладів. 

Умови роботи: 40-ти годинний робочий тиждень, оформлення на роботу 

відповідно до вимог КЗпП робота безпосередньо на підприємстві смт.Стрижавка, вул.Приміська, 19 (6 хвилин від Вінниці), існує безкоштовна доставка з Вінниці, робочий час з 08.00 до 17.00

Якщо ви готові приєднатися до нашої команди та розвиватися разом з нами, будь ласка, надсилайте своє резюме на електронну пошту Отправить резюме

Ми з нетерпінням чекаємо на вашу кандидатуру!

Кирилл Анатольевич

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: