Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Менеджер з логістики автотранспортного підприємства

15 000 — 50 000 ₴   Залежить від кваліфікації та ефетивності роботи
Львівкульттовари
3 месяца назад
23 июня 2023
Львовул. Бескидська 33

Транспортний підрозділ ПП 'Львівкульттовари' (lvcargo.com), що здійснює перевезення вантажів у міжнародному, національному та регіональному сполученнях оголошує конкурс на заміщення вакансії менеджера-логіста з автоперевезень вантажів. Нам потрібен компетентний, порядний, вмотивований фахівець. 

Вимоги: обов'язковий досвід роботи на аналогічній посаді від 2-х років (виняток - студенти або випускники профільних спеціальностей), знання галузевої національної і, бажано, міжнародної нормативної бази, вільне володіння ПК (1С Підприємство, офісні програми, робота з інтернетом), комунікабельність, чесність, порядність, бажання інтенсивно працювати та розвиватись. Знання іноземних мов є значною перевагою. 

Обов'язки: пошук потенційних замовників, формування договірних відносин з ними та управління роботою автомобілів транспортного підприємства. Забезпечення своєчасного документообороту та звітності

Умови роботи: субота дообіду через один-два тижні робоча. Перебування на телефонному зв`язку 24/7. Можливість кар'єрного росту.

Андрій

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: