Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Бариста

13 000 — 16 000 ₴   Від каси
4.5.0.Coffee
4 месяца назад
02 июня 2023
Киевул. Перова

Компанія 4.5.0.coffee - це молода та стильна кав'ярня, яка знаходиться на лівому березі Деснянский район. Ми пропонуємо своїм клієнтам найкращу якість кави та високий рівень обслуговування. У зв'язку з розширенням нашої команди, ми шукаємо баристу, який буде готувати каву та допомагати нам забезпечувати високий рівень обслуговування нашим гостям.

Задачі:

- Готування кавових напоїв та інших напоїв. Обслуговування клієнтів та відповідь на їх запитання. Збереження чистоти та порядку на робочому місці - Робота в команді для забезпечення високої якості обслуговування 

Вимоги:

- Досвід роботи бажано від 1 року. Знання різних видів кави та напоїв. Вміння працювати з кавоваркою та іншим обладнанням. Висока відповідальність та орієнтованість на клієнта. Готовність працювати у зміни з 7:30 до 22:00 

Пропонуємо:

- Конкурентну заробітну плату та систему бонусів. Молоду та дружню команду. Можливість професійного розвитку та підвищення кваліфікації. Безкоштовну каву та інші напої на робочому місці.

Якщо ви хочете працювати в молодій та динамічній компанії, яка забезпечує високий рівень сервісу своїм клієнтам, надсилайте своє резюме та ми зв'яжемося з вами для подальшої співбесіди.

Ксенія

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: