Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Водій таксі

10 000 — 25 000 ₴  
3 месяца назад
01 июня 2023
Березань
Компанія "Taxi Klassik" є провідним провайдером послуг таксі у місті Березань. Ми шукаємо водіїв таксі для роботи нашої команди. Ми пропонуємо вам працювати в комфортному середовищі з високою заробітною платою та можливістю кар'єрного росту.
Задачі:
- Перевезення пасажирів до їхнього пункту призначення з максимальною комфортністю та безпекою - Забезпечення безпечної їзди та дотримання правил дорожнього руху - Забезпечення чистоти та належної догляду за автомобілем Вимоги:
- Наявність водійського посвідчення категорії "В" та досвіду водіння не менше 3 років - Знання міста та його околиць - Вміння комунікувати з клієнтами та вирішувати екстрені ситуації - Відповідальність та пунктуальність Пропонуємо:
- Гнучкий графік роботи з можливістю вибору робочих днів та годин - Високу заробітну плату та бонуси за якісну роботу - Можливість професійного розвитку та кар'єрного росту - Надійну підтримку та навчання від нашої команди Не втрачайте можливість приєднатися до нашої команди та стати частиною великої родини "Taxi Klassik". Залиште свій відгук та ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

Андрій

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: