Поиск работы на robota.uaukraine

Бариста

600 — 800 ₴   вільний графік
3 недели назад
09 сентября 2023
Житомирул. Чуднівська / Бульвар
В офисе/на месте
Полная занятость
Посменная работа
Бесплатное обучение
Бонусы / премии
Скидки сотрудникам
Компанія "Омельчук Д., ФОП" є успішним бізнесом у галузі громадського харчування та знаходиться у місті Житомир. Ми спеціалізуємося на наданні високоякісних послуг кав'ярні та ресторану. Зараз ми шукаємо професіонала на посаду "Бариста", який допоможе нам забезпечити найкращий досвід для наших клієнтів.
Задачі:
- Забезпечення високоякісного приготування кавових напоїв, включаючи еспресо, капучино, латте та інші - Обслуговування клієнтів, прийом замовлень та виконання їх у найкоротші терміни - Дотримання стандартів якості та безпеки в роботі - Підтримка порядку та чистоти на робочому місці Вимоги:
- Досвід роботи на аналогічній посаді вітається, але не є обов'язковим - Вміння працювати з кавовою технікою та знання основних кавових напоїв - Висока відповідальність та уважність до деталей - Комунікабельність та гарні навички спілкування з клієнтами - Гнучкість та готовність працювати у змінному графіку Пропонуємо:
- Конкурентну заробітну плату - Зручні умови праці та дружній колектив - Можливість професійного розвитку та отримання нових навичок у галузі громадського харчування - Систему навчання та підтримку від досвідчених колег Якщо ви мрієте стати частиною нашої команди та працювати в дружньому середовищі, надсилайте своє резюме за вказаними контактними даними. Ми з нетерпінням чекаємо на вашу відповідь

Дмитро

Омельчук Д., ФОП

Отели / Рестораны / Развлекательные комплексы