Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Заступник директора по лісовому господарству

18 000 — 21 000 ₴  
3 месяца назад
08 июня 2023
Запорожьеул. Чумаченка 15В

Вища освіта відповідного профіля (лісове господарство, або аграрна, екологічна, юридична). Досвід роботи на керівних посадах.

Заступник директора входить до складу державної лісової охорони, і за посадою є одночасно старшим державним інспектором по контролю за станом та використанням, відтворенням, охороною і захистом лісів у районах розташування підприємства.

Обов'язки:

Організовує в зоні діяльності підприємства раціональне ведення лісового господарства, а також мисливського господарства.

 Здійснює державний контроль за станом, використанням, охороною та захисту лісів у зоні розташування підприємства.

 Забезпечує розроблення і здійснення заходів щодо підвищення продуктивності та якості складу лісів. 

Визначає перспективи розвитку лісогосподарського виробництва, напрями технічного оснащення його відповідно до вимог науково-технічного прогресу.

Забезпечує постійне підвищення рівня технічної підготовки виробництва, скорочення затрат праці на проведення лісогосподарських робіт і виробництво продукції.

Організовує приймання і передачу лісових земель, проведення лісокультурних, агро- і гідро- лісомеліоративних, лісовпорядних та проектних робіт, вирощування лісового садивного матеріалу.

Визначає основні напрями розвитку лісового насінництва і створення постійної лісонасіннєвої бази на селекційній основі. 

 Зберігає матеріали лісовпорядкування і щорічно вносить зміни згідно виконаних лісогосподарських робіт.

 Організовує розроблення і контролює виконання заходів з відведення лісосік під рубки пов’язаних та непов’язаних з веденням лісового господарства.

 Контролює роботу лісової охорони по охороні лісів від пожеж, шкідників та хвороб ліс, самовільних рубок і боротьби з браконьєрством та інші порушення лісового законодавства.

 Забезпечує ведення документації з державного обліку лісів, державного лісового кадастру та ведення і використання земель лісового фонду.

Сприяє лісовпорядним партіям, іншим проектно-вишукувальним організаціям у проведенні польових робіт, перевіряє якість і виконання, проводить приймання виконаних робіт у масштабі підприємства

 Забезпечує визначення ефективності впровадження нової техніки, технології  та організації лісогосподарського виробництва.

2Погоджує складні питання технологічної підготовки виробництва з виробничими підрозділами підприємства, проектними, науково-дослідними організаціями.

Здійснює заходи щодо атестації та раціоналізації робочих місць у лісогосподарському виробництві.

 Спрямовує творчу ініціативу працівників на вирішення перспективних та поточних завдань лісогосподарського виробництва

Організовує реалізацію продукції лісового господарства та побічних лісових користувань.

 Керує працівниками лісогосподарських відділів та служб, координує і направляє діяльність підрозділів, які забезпечують технологічну підготовку лісогосподарського виробництва.

 Проводить затримування у встановленому порядку осіб, які допустили лісопорушення і порушення правил полювання, накладає арешт на незаконно добуту в лісі та на шляху з нього продукцію.

 Керує розробкою заходів щодо створення сприятливих умов праці на лісогосподарських роботах, контролює додержання правил і норм охорони праці та виробничої санітарії у лісогосподарському виробництві.

Євген

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: