Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Помічник юриста

10 000 — 25 000 ₴   умови по ЗП прописані в тексті вакансії
3 месяца назад
06 июня 2023
Бердичев

В Юридичну компанію потрібен юрист або помічник юриста, бажано з досвідом роботи від 1 року, але можна і без нього.
Офіс знаходиться в м. Бердичів.
Вашим основним обов’язком буде підготовка позовних заяв по шаблонах та їх відправка до суду (усьому цьому навчаємо, в цьому нічого важкого немає).
Уже для 90% випадків є шаблони виграшних справ, тому від вас головне буде уважність до заповнення шаблону, відсутність помилок тощо.Справа монотонна, але не важка. Є певний план на день по кількості зроблених і відправлених позовів. Він реальний і адекватний.
Робота по графіку і тільки в офісі.
Пріоритетом вашого резюме буде досвід роботи з позовами, заявами, досвід в діловодстві, юриспруденції.Наявність адвокатського посвідчення взагалі збільшує вашу ставку.Якщо ви амбіційний, будемо готові почути ваші пропозиції для вдосконалення роботи юридичного відділу та нових послуг для клієнтів, що збільшує вашу ставку у випадку збільшення доходу компанії від ваших ідей.
Графік з 9:00 до 18:00, пн-пт.
Зарплата залежить від таких факторів:
10000 грн, якщо ви просто юрист або без досвіду.15000 грн, якщо у вас є посвідчення адвоката;Бонус +5000 грн, якщо ви організуєте новий напрямок послуг (пропрацюєте законодавчу базу, проведете набір і навчання юристів).Бонус +4000 грн, якщо у вас є відкритий ФОП (або ви згодні відкрити його для певних потреб компанії) — ставка буде підвищена.

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: