Поиск работы на robota.uaukraine

Кухар універсал

10 000 — 17 000 ₴  
2 недели назад
06 сентября 2023
Киевр-н. Соломенскийметро Берестейская
В офисе/на месте
Полная занятость

Ми в пошуку Кухаря універсала в кафе. Ви маєте можливість приєднатися до команди кафе та долучитися до процесу створення високоякісних та смачних страв для наших клієнтів. Як кухар універсал, ви будете відповідати за приготування різноманітних страв, які задовольнять смаки наших клієнтів.

Задачі:

- Приготування різноманітних страв згідно з рецептами компанії - Дотримання стандартів якості та безпеки харчових продуктів - Забезпечення швидкого та ефективного обслуговування замовлень - Збереження чистоти та порядку на кухні Вимоги:

- Досвід роботи на кухні протягом не менше 2 років - Вміння працювати в команді та виконувати завдання у високотемповому середовищі - Знання рецептур та технологій приготування різних страв - Вміння працювати з кухонним обладнанням та інструментами - Відповідальність та дотримання гігієнічних норм Пропонуємо:

- Конкурентну заробітну плату та систему бонусів - Гнучкий графік роботи - Можливість професійного зростання та навчання - Дружню та підтримуючу робочу атмосферу Якщо ви маєте досвід роботи на кухні та бажання розвиватися в сфері гастрономії, запрошуємо вас приєднатися до нашої команди. Надішліть своє резюме та контактні дані, і ми зв'яжемося з вами для проведення співбесіди.

Ми віримо, що ваші кулінарні навички та пристрасть до готування стануть вагомим внеском у розвиток нашої компанії. Приєднуйтесь до нас і станьте частиною нашої успішної команди вже сьогодні!

Світлана

ПРОД лайн

Торговля розничная / Retail