Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Дизайнер взуття

2 месяца назад
25 июля 2023
Одесса

Компанія "587" є провідним виробником взуття в Україні з більш ніж 10-річним досвідом. Ми прагнемо до інновацій та розвитку, тому шукаємо дизайнера футуриста взуття до нашої команди у місті Одеса.

Задачі:

- Розробка нових дизайнів взуття в стилі футуризму - Вивчення та аналіз трендів в галузі дизайну взуття - Проектування колекцій взуття для різних сезонів - Співпраця з різними відділами компанії, включаючи виробництво та маркетинг Вимоги:

- Досвід у дизайні взуття від 2-х років - Вільне володіння програмами дизайну: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Sketch - Знання технічних особливостей виробництва взуття - Креативність та увага до деталей Пропонуємо:

- Роботу в сучасному офісі у центрі міста Одеса - Конкурентну заробітну плату та можливість кар'єрного росту - Високоякісне обладнання та програмне забезпечення - Професійний розвиток та навчання Якщо ви креативна та творча особистість, яка готова приєднатися до нашої команди, надсилайте своє резюме та портфоліо на електронну пошту Отправить резюме . Ми раді будемо розглянути вашу кандидатуру та запросити на співбесіду.

Володимир