Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Менеджер проєкту

HealthRight International / Право на здоров’я
8 месяцев назад
10 марта 2023
Киевул. вул. Пушкінська 45/2

Міжнародна організація HealthRight International та заснований нею в Україні МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» оголошують конкурс на посаду Менеджер проєкту.

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійна організація, заснована міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво-важливої допомоги незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року. З 2011 року УФГЗ та HealthRight International запроваджують в Україні проєкти, спрямовані на профілактику ґендерно-зумовленого та домашнього насильства; сприяння розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації для потерпілих від насильства жінок та чоловіків, які вчинили насильство.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЄКТ: Проєкт «Впровадження моделі Барнахуса для захисту дітей-постраждалих від насильства» впроваджується у ряді регіонів України. Проєкт, фінансований ЮНІСЕФ, спрямований на підтримку впровадження моделі барнахусів в Україні для надання дітям, які постраждали від насильства, правової інформації, консультування, психологічної підтримки, включаючи кризову, а також медичне обстеження.

ЦІЛЬ ПРОЄКТУ: Впровадження, адвокатування та забезпечення функціонування моделі Барнахус в Україні, як «єдиного вікна» для надання дітям, які постраждали від насильства та членам їх сімей, правової інформації, консультування, психологічної підтримки, включаючи кризову, а також медичного обстеження. 

ГЕОГРАФІЯ ПРОЄКТУ: 11 областей України.


Основні цілі:

Організація проведення тренінгів і навчань для надавачів послуг у регіонах проєкту, реалізація заходів проєкту з метою інституалізації центрів Барнахус.

Основні функції:

 1. Організація та забезпечення проведення тренінгів і навчань для надавачів послуг у регіонах проєкту.
 2. Проведення заходів, а саме: організація круглих столів і зустрічей із представниками місцевої влади.
 3. Організація заходів із відкриття центрів Барнахус у регіонах.
 4. Надання пропозицій координатору проєкту у частині підготовки робочих планів і заходів.
 5. Підготовка проєктів угод щодо надання соціально-психологічних послуг надавачами (їх написання, перевірка стану виконання). Перевірка звітів надавачів послуг у регіонах реалізації проєкту.
 6. Комунікація зі спеціалістами барнахусів (ділове листування, телефонне консультування).
 7. Підготовка історій успіху, новин про проведені заходи.
 8. Написання оголошень щодо заходів реалізації проєкту та підготовка інформації для тендерів у частині створення та забезпечення діяльності барнахусів.
 9. Підготовка проєктів імплементаційних планів.
 10. Підготовка звітів і рекомендацій за результатами проведених для барнахусів тренінгів, круглих столів й інших заходів.

Вимоги:

 • Вища освіта в соціальній сфері, юридичній сфері, громадському здоров’ї, громадському адмініструванні. 
 • Готовність до відряджень по Україні.
 • Пунктуальність, уважність, відповідальність.
 • Знання англійської мови буде додатковою перевагою.

Як подати заявку:

Надіслати своє резюме (CV) та мотиваційний лист англійською мовою на електронну адресу: Отправить резюме

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та міжнародна організація HealthRight International (Право на здоров`я) є роботодавцем рівних можливостей і не дискримінує у своєму виборі та працевлаштуванні на основі раси, кольору шкіри, релігії, статі, національного походження, політичної приналежності, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, сімейного стану, інвалідності, генетичної інформації, віку.

Сексуальна експлуатація та наруга заборонені в усіх формах. Організація впроваджує політику запобігання сексуальним домаганням, сексуальній експлуатації та нарузі, в тому числі на робочому місці. Процедури регулюються відповідно до політики ЗСЕН та організаційних правил і положень організації.

Ангеліна Яковенко

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: