Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Асистент CBDO b2b/Business Development Manager

Clarity
1 месяц назад
25 июля 2023
Киев

Опис посади:

Ми, Clarity, команда професійних консультантів, розробників, менеджерів проєктів, що впроваджують всесвітньо відому систему управління ресурсами підприємства (ERP) Microsoft Dynamics 365 Business Central (раніше відому як NAV і Navision), у пошуках Менеджера по роботі з клієнтами - Асистента CBDO (Chief Business Development Manager). Ми шукаємо людину, яка готова глибоко зануритися в специфіку нашої діяльності та розпочати на позиції Асистента СBDO, а в перспективі стати Менеджером по роботі з клієнтами, який допоможе нашому бізнесу досягати поставлених цілей. Щоб здобути високий та впевнений рівень на цій посаді, кандидат повинен мати відмінні навички активного слухання та ведення діалогу, навички презентації, бути ввічливим та уважним до деталей.

На початку діяльності Асистент CBDO буде отримувати необхідні знання щодо послуг, які надає Clarity, та особливостей ERP-системи Microsoft Dynamics 365 Business Central. Ми очікуємо, що кандидат швидко оволодіє необхідними знаннями і, у подальшому, зможе самостійно виконувати свої задачі.

Мета ролі:

Менеджер по роботі з клієнтами відповідатиме за роботу з потенційними замовниками і підтримку існуючих клієнтів, регулярні зустрічі з керівництвом, оновлення інформації про клієнтів в СRM-системі, опанування специфіки надання послуг Clarity та постійне вивчення і вдосконалення знань про продукт Microsoft Dynamics 365 Business Central.

Необхідні навички:

  • Вища освіта в галузі менеджменту, фінансів, економіки або в будь-якій іншій суміжній сфері бізнесу
  • Досвід у сфері продажів, маркетингу та розвитку бізнесу B2B послуг в ІТ-компаніях буде плюсом, але не є обов'язковим
  • Впевнені навички усного та письмового спілкування українською та англійською мовами
  • Орієнтуватися в стратегіях продажів і бути готовим до залучення нових клієнтів
  • Організаторські здібності, відмінні навички самоменеджменту та розстановки пріоритетів
  • Висока орієнтація на обслуговування та професійна поведінка: привітність, ввічливість та грамотність у листуванні

Ключові обов'язки:

  • Сприяти зростанню бізнеса шляхом побудови плідної комунікації з потенційними замовниками і клієнтами компанії. Під «комунікаціями» мається на увазі проведення презентацій, відповіді на питання, координація залучення інших співробітників Clarity до спілкування з замовниками, підготовка комерційної пропозицій тощо
  • Підтримувати високий рівень професіоналізму та компетентності у кожній взаємодії з поточними та потенційними клієнтами. Важливо розуміти всі аспекти і елементи, які стосуються послуг Clarity: методологія впровадження системи, ціноутворення, в яких проєктах приймала участь Clarity і чому її обирають замовники
  • Діяти відповідно до політик та процедур компанії
  • Дотримуватися термінів навчального плану професійного зростання.

Коментарі:

Наша вакансія –  можливість отримати винятковий досвід, розкрити свій потенціал та розвинути нові навички. Не зволікайте, надсилати свій супровідний лист і резюме англійською на Отправить резюме ! До зустрічі на співбесіді!

Кривослицька Леся

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: