Поиск работы на robota.uaukraine

Вчитель-реабілітолог, інструктор ЛФК

10 000 — 12 000 ₴   залежить від педстажу
1 неделю назад
13 сентября 2023
Бучаул. Вулиця Вокзальна
В офисе/на месте
Полная занятость

Блиставицька філія Бучанського міського інклюзивно-ресурсного центру запрошує вчителя-реабілітолога в свою команду. Працюємо з дітьми, їх батьками, педагогами: встановлюємо наявність або відсутність особливих освітніх потреб у дитини, надаємо рекомендації педагогам, батькам; проводимо корекційно-розвивальні заняття з дітьми.  

Вимогами до фахівця є наявність відповідної вищої освіти (можливо, при особливій вмотивованості, останній курс навчання), бажано мати певний досвід роботи, вміння встановлювати контакт з дітьми та готовність працювати з дітьми з особливими освітніми потребами. 

Зміст роботи полягає у проведенні комплексної оцінки розвитку дітей спільно з іншими фахівцями (логопедом, психологом, корекційним педагогом), оформлення висновку за результатами обстеження, надання рекомендацій батькам, педагогам, проведення занять, методична робота. Види робіт розподіляються згідно графіку роботи центру. 

Офіційне працевлаштування. Відпустка 56 днів на рік, оплачувані лікарняні. 

Фахівці ІРЦ є педагогічними працівниками. 

Робота в невеличкому колективі в новому обладнаному приміщенні.

Територіально місце роботи в селищі Блиставиця Бучанського району, 10-15 хв транспортом від м. Буча. 

Більш детально про роботу інклюзивно-ресурсного центру можна ознайомитися в Положенні про інклюзивно-ресурсний центр (є у відкритому доступі в мережі Інтернет на офіційних сайтах). Також надамо відповіді на усі запитання телефоном або при особистій зустрічі. 

Катерина Миколаївна