Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Продавец-консультант, менеджер по продажам мебели

8 000 — 15 000 ₴   від об'ему продаж
4 месяца назад
01 мая 2023
Горишние Плавниул. проспект Героїв Дніпра, 19.

Компанія "Альянс" є провідним  продавцем меблів у місті Горішні Плавні. Ми працюємо на ринку більше 10 років та маємо бездоганну репутацію в галузі.

Ми шукаємо продавця-консультанта, менеджера по продажам меблів, який допоможе нам збільшити обсяги продажів та розвивати наш бізнес.

Задачі:

- Консультувати клієнтів щодо вибору меблів - Проводити демонстрацію меблів та розповідати про їх характеристики - Оформляти замовлення та координувати доставку меблів - Здійснювати активну роботу зі збільшення обсягів продажів Вимоги:

- Досвід роботи в продажах меблів буде перевагою - Висока відповідальність та уважність до деталей - Вміння працювати в команді та з клієнтами - Грамотна усна та письмова мова

 Пропонуємо:

- Конкурентну заробітну плату та бонусну систему - Можливість професійного розвитку та кар'єрного зросту - Роботу в стабільній компанії зі здоровою корпоративною культурою Якщо ви маєте відповідні навички та бажання працювати в команді професіоналів, надсилайте своє резюме на нашу електронну пошту, або телефонувати за вказаним номером. Ми з радістю розглянемо вашу кандидатуру!

Марахонькина Оксана Александровна

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: