Поиск работы на robota.uaukraine

Эта вакансия уже завершена

Вакансия закрыта

Технолог корпусних меблів

10 000 — 15 000 ₴   +% бонуси
EL Style
3 месяца назад
08 июня 2023
Кременчугул. Павлівская, 2

EL Style – це компанія, яка займається виробництвом високоякісних меблів на замовлення. І ми шукаємо технолога на офіс в Кременчуці.

Задачі:

- Розробка технологій виробництва меблів з урахуванням вимог замовника - Підготовка технічної документації для виробництва - Контроль якості виготовлення меблів від початку до кінця виробництва - Пошук та впровадження нових технологій для покращення виробництва Вимоги:

- Досвід роботи на аналогічній посаді від 3 років - Знання технологій виробництва меблів з дерева та МДФ - Вміння читати технічну документацію та розуміти її - Навички роботи з програмними продуктами PRO100/ Базис мебельщик/SolidWorks/AutoCAD/ 3D Max - Відповідальність та уважність до деталей Пропонуємо:

- Заробітна плата відповідно до кваліфікації та досвіду роботи - Офіційне працевлаштування та соціальні гарантії - Роботу в стабільній компанії з багаторічним досвідом на ринку - Можливість для професійного розвитку та кар'єрного зросту Якщо ви маєте досвід та вміння на позиції технолога на меблеве виробництво, ми чекаємо на ваш резюме! Присилайте його на нашу електронну пошту або зателефонуйте нам для отримання більш докладної інформації про вакансію. Будемо раді бачити вас у нашій команді!
 Всі деталі за телефоном
 
Показать контакты (067)530-65-57 Олена Вікторівна

Елена Викторовна

Похожие вакансии по городам:

Похожие вакансии по профессиям: